Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20


karol18183

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko pięknie, ale jak byś mi tak upaskudził polbruk na podwórku to bym Ci łeb ukręcił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie wierzyc albo nie ale wgl sladu nie ma sam sie zdziwiłem:naughty: moze dlatego ze nowy swiezy płyn:eusathink:albo ze padało i zmyło w niedziele czysciutko:wink:

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

specjalnie teg nie ruszałem bo org farba najlepsza

pomalowałbym i za rok było by gorzej niz teraz

a jest specjalny srodek ktory czysci te osłony:wink:

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 16:56 ----------

i wpadł ledzik!!!!:banan: Boże straciłem panowanie nad modami :kox:

Jh9Op0H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie mam co prawda skóry i sportowej/multimedialnej kiery, ale jest świetnie w środku ;)http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/all-b6-audi-a4-s-line-165-km-modyfikacja-323130/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak sam rezałes, nie mogłeś się doczekać, RNS podpięte ? :naughty: Widzę że małe straty w postaci wizytównika są:grin:

przyjdzie popielniczka i będzie ładnie, z resztą już jest :naughty::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak sam rezałes, nie mogłeś się doczekać, RNS podpięte ? :naughty: Widzę że małe straty w postaci wizytównika są:grin:

przyjdzie popielniczka i będzie ładnie, z resztą już jest :naughty::kox::kox::kox:

no nie mogłem rezałem do 2 w nocy :grin: rano włozyłem klime i rns-e :decayed: ja pierdyle co sie naszarpałem z tunelem zeby przełozyc przez reczny:kwasny: reczny wyflada jakby pług po nim przejechał :facepalm: ale nie przejmuhe sie tym bo i tak do wymiany tunel z rercznym był:wink:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

aaa popielniczka przyszła ale nie ten odcien :kwasny: maskra na zdj nic sie nie dowiesz trzeba na zywo lukac :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

wpadła tylna lotka w org lakierze idealnym nawet polerka nie potrzebna :slina: i zderzak ale do malowania:grin:

Hz48yYb.jpg

8aPmtzP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakuj ten cały komplet do auta :wink: ale jeszcze grille i kratki + wydechy to jednak trochę $ jeszcze potrzeba :kwasny: wiem coś po sobie :wink: ale za to znaczki są tanie :grin:

EMBLEMAT AUDI S-LINE ZNACZEK A3 A4 S4 A5 A8 A6 Q7 (4309928952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tunelem będzie problem żeby znaleźć w dobrym stanie używany :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tunelem będzie problem żeby znaleźć w dobrym stanie używany :-/

tez masz ten kolor?:kwasny: ja szukam rok tunelu obudowykier pod tempomat itp. ciezko w h*j cos znalesc w dobrym stanie:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

pakuj ten cały komplet do auta :wink: ale jeszcze grille i kratki + wydechy to jednak trochę $ jeszcze potrzeba :kwasny: wiem coś po sobie :wink: ale za to znaczki są tanie :grin:

EMBLEMAT AUDI S-LINE ZNACZEK A3 A4 S4 A5 A8 A6 Q7 (4309928952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu cie zdziwie dostałem od niego znaczki :decayed: tylko na maske potrzebuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że co że jednak nie chcesz zderzaka ? tamto sprzedaż i cały pakiet S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...