Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar tarcz


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnosnie rozmiaru tarcz w a4 b5 1.8 125Km z przodu nie wiem czy ma byc 280 czy tez 288, jestem teraz za granica i nie mam dosptepu do internetu i pisze z teleonu więc jak byscie mogli to pomożcie! z Góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dwie mozliwosci:

1. zacisk Ate, tarcza 288/15mm

2. zacisk Lucas, Tarcza 280/22mm

zrób foto zacisku to Ci powiem co tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat... szukam kompletu tarcz i klocków na przód do A4 B5 1.9 TDI 115KM, wersja kombi, z lipca 2000 roku, VIN: WAUZZZ8DZ1A031615 - nie wiem w jakim powinny być rozmiarze tarcze.

szukałem na forum i nie znalazłem jednej i konkretnej informacji, mało tego - dzwoniłem dzisiaj do dwóch sklepów motoryzacyjnych, z których w jednym gość powiedział, że do mojego modelu podchodzą 288mm i 25mm grubości wentylowane, a kiedy zadzwoniłem do drugiego, dowiedziałem się, że mogę mieć i 280mm, i 288mm, i wentylowane, i zwykłe, że montowane były w moim modelu różne tarcze - dla mnie to dość dziwna odpowiedź, nie wydaje mi się, żeby audi aż tak skomplikowało sprawę... szczerze mówiąc nie wiem co zamówić żeby nie było później konieczności odsyłania zestawu, z powodu szkolnego wręcz błędu

będę wdzięczny za KONKRETNĄ i pewną informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fdb1323

ddf320"

dzięki wielkie ale ja nie jestem mechanikiem, wobec czego nadal nie wiem czy są to tarcze 280 czy 288 mm hehe ;) będę wdzięczny za taką informację,

dodam, że to info ciężko też wygooglać, więc przyda się to zapewne nie tylko mi

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podalem Ci oznaczenia tarcz i klockowFerodo

To sa nr do Twojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...