Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH]kopci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niedawno stałem się posiadaczem A4 Tdi 90 ps i mam problem:

1.zauwarzyłem że autko strasznie mi kopci na czarno,zarówno na biegu jałowym(jak nadepne do konca pedał gazu) aż zostaje osad na asfalcie,jak i na 1 i 2 jak ruszam do oporu!!!!

Dodam że nie zauważyłem spadku mocy na 1-3 biegu ,ciagnie do konca!!

2.Drugim problemem jest to że autko jedzie mi max 140-150km/h na 1-3 ciagnie do konca,a na 5 do 3-3,2 tyś obrotów!!!

Zauważyłem że na liczniku 140km/h zaznaczone jest na czerwono,czy mozliwe jest ze autko ma jakies odciecie????

Słyszałem że niektóre modele miały takie coś zainstalowane!!!

Z góry dzieki za pomoc!!!

1.popraw profil bo jest zły.

2.mozliwa dziura w dolocie

3.zrób logi

Opublikowano

Nie jest wskazane deptanie do podłogi na biegu jałowym :bicz3:

Tylko VAG i logi !!

Opublikowano
:vaglogi: bo tak to wróżenie
Opublikowano
  • Autor

Nie jest wskazane deptanie do podłogi na biegu jałowym :bicz3:

Tylko VAG i logi !!

Koledzy mało się znam na motoryzacji,może ktos mi wyjaśnić co to jest ten VAG i logi!!!

Dzieki bardzo[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 13:29 _________________________________________________i czy to dotyczy tego kopcenia czy ograniczenia predkosci???

Opublikowano

Kolego... zanim zapytasz użyj funkcji :szukaj: a gwarantuję, że w większości przypadków nie będziesz musiał pytać :guma:

Opublikowano

Jak jesteś teraz w Częstochowie to Ci moge dać namier na kumatego fachmana co Ci to obluka, pod kompa podłaczy i powie co trzeba naprawić. Tylko może być ciężko u niego z terminami bo ma roboty zazwyczaj dużo.

I zmień sobie w opisie bo model auta masz A4 B5 a nie B6 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak jesteś teraz w Częstochowie to Ci moge dać namier na kumatego fachmana co Ci to obluka, pod kompa podłaczy i powie co trzeba naprawić. Tylko może być ciężko u niego z terminami bo ma roboty zazwyczaj dużo.

I zmień sobie w opisie bo model auta masz A4 B5 a nie B6 :wink4:

kolego jak mozesz to podaj mi namiar na tego koscia-dzieki :notworthy:

Opublikowano
kolego jak mozesz to podaj mi namiar na tego koscia-dzieki

Wysłałem Ci namiar na pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.