Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica między fabrycznymi wzmacniaczami?! HELP!


bielas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

głowiłem się dłuugo co jest przyczyną że nie działają tylne głośniki w aucie łącznie z tym w bagażniku.

Znalazłem przyczynę jest nią wzmacniacz, przełożyłem od znajomego który ma prawie że identyczną audi i wszystko gra i buczy :)

Jednak mam pewien problem...

on ma audi a4 b7 jednak w bagażniku ma wzmacniacz na którym widnieje napis Amplifier B6 / 6316 harman AES i o nr 8e9 035 223 i ten wzmacniacz u mnie działa.

ja posiadam w bagażniku wzmacniacz na którym widnieje Amplifier B7 / 6368 o nr 8e9 035 223D harman/becker ! i ten wzmacniacz nie działa ani u mnie ani u kolegi.

Pytanie... czym one się różnia? boje się że kupie wzmachol z literką "D" na końcu a nie bedzie współgrał z moim autem... jaka jest róznica miedzy tymi wzmacniaczami? jesli nie ma róznicy to może faktycznie lepiej kupić ten bez literki D? Nie wiem jak fabrycznie bylo wyposazone moje auto... byc moze ktos poprostu włozył zły wzmacniacz i przez to nie gra... ?

mam radio bns-e :) znajomy rns-e.

pozdrawiam!

Proszę pomocy... czym się różni 8e9 035 223D od 8e9 035 223 ? Bo chciałbym jak najszybciej zamowic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem z nagłośnieniem tylnim w samochodzie. co prawda w b6. nie grały mi tylne głośniki ani subwoofer. kupiłem na alle wzmacniacz za 50zl wpiąłem i wszystko zaczeło działac tak jak powinno. Pewnie nikt Ci złego nie wsadził tylko po prostu sie zuzył i umarł. przy wymianie nie sugerowałem się tymi numerkami. wpisałem na alle a4 b6 wzmacniacz. zobaczyłem czy jest taki sam i kupiłem. teraz jestem zadowolony. na wszelki wypadek dowiedz się czy jest jakas gwarancja rozruchowa w razie czego odeślesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to kwestia producenta bądź rocznika itp a parametry mają takie same. Jak potrzebujesz taki wzmak napisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...