Concert II + zmieniarka ( xcarlnik )

JeJu

Witam, zamierzam kupić zmieniarkę do mojej a4. Posiadam radio audi concert II. Nie mam nagłośnienia bose. Samochód to a4 b6 sedan 2001r. Natknąłem się na zmieniarkę xcarlink.

Zastanawiam się nad wyborem między:

NOWY MODEL XCARLINK AUDI SKODA SEAT VOLKSWAGEN (4141885411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a tym:

ZMIENIARKA MP3 USB AUDI SKODA SEAT VW XcarlinK+KLU (4165425126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Warto dopłacić i wziąć tą z możliwością rozszerzenia o bluetooth? Nie sądzę abym z tego korzystał wystarczy mi karta SD/ pendrive oraz aux.

Czy ktoś z was posiada taką zmieniarkę i może wskazać jej zalety/wady? Rozumiem że do xcarlink potrzebuję tej przejściówki

819_4.jpg Audi S016

Może polecicie jakąś inną? Ważne aby odtwarzała mp3 i była możliwość przelączania między utworami za pomocą radia.

Nie mam oryginalnej zmieniarki w samochodzie. Czy będą jakieś problemy z jej podłączeniem? Czy wystarczy wpiąć kabelki + przejsciówka i będzie działać?

Tu masz wszystko opisane

A jak ci Bluetooth nie potrzebny to ni kupuj z nim.