Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyjazd po auto do De, tablice Świecko


audiaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz śmiało,bez obaw. Plakieta Ci niepotrzebna. Jak masz auto nagrane,jesteś pewny że go kupisz to możesz w pobliżu poszukać urzędu - Zulassungstelle i tam kupić tablice na siebie,będzie sporo taniej niż w Swiecku i na pełne 5 dni a nie tak jak to u nich bywa że ważne 2 dni a cena jak za 5 dniowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ze znajomych tyle zapłacił jak był furą na PL tablicach przejazdem,druga sprawa to żeby plakietę kupić to trzeba chyba najpierw autem jechać na jakiś przegląd czy cos i dopiero na podstawie dokumentów wydają okresloną plakiete,więc jak by to miało wyglądać w przypadku obcokrajowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało,bez obaw. Plakieta Ci niepotrzebna. Jak masz auto nagrane,jesteś pewny że go kupisz to możesz w pobliżu poszukać urzędu - Zulassungstelle i tam kupić tablice na siebie,będzie sporo taniej niż w Swiecku i na pełne 5 dni a nie tak jak to u nich bywa że ważne 2 dni a cena jak za 5 dniowe:wink:

powiedzieli, ze jak chce odebrac w czwartek to z data z srody beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktos z rodziny do mnie przyjechał, a ze był weekend to nie szło załatwić plakietki, trochę głupota jednak. Szukaliśmy, ale nie szło załatwić. Ktos na tym zarabia niezła kasę, auto po 2006 roku w dieslu- powinno miec zielona, wiec moze wjeżdżać gdzie chce, ale fizycznie nie ma na szybie to w razie kontroli zonk, bodajże 50 euro

Tablice 100 z groszem na 5 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte normalnie na 5 dni kupujesz. Jak zalatwiasx przed kupnem to pamietaj by w karteczke od nich wpisac vin auta i wracasz do domu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ze znajomych tyle zapłacił jak był furą na PL tablicach przejazdem,druga sprawa to żeby plakietę kupić to trzeba chyba najpierw autem jechać na jakiś przegląd czy cos i dopiero na podstawie dokumentów wydają okresloną plakiete,więc jak by to miało wyglądać w przypadku obcokrajowców?

naklejke umwelt mozna kupić za 5 jurków na każdej stacji diagnostycznej DEKRA w DE i nie robią żadnego przeglądu, dajesz tylko dowód rej, i koleś wbija dane autka do kompa, dostajesz certyfikat, paragon i naklejke,

W PL taka naklejka kosztuje około 80zł... i z tego co slyszałem to niemcy jej itak nie akceptują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro sa po 45zl z wysyłka z Berlina ok tydzien czekania, w Swiecku za 89zl, czemu nie akceptują kupionych w pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, jak jeździłem audi na polskich blachach to oczywiście kontrole miałem często,

Nikt sie nie przyczepił, poza tym wysyłałem ksero dowodu i przyszła naklejka z nr rejestracyjnym i rachunek

wiec w Polsce kupione naklejki na pewno sa ważne w Niemcowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, jak jeździłem audi na polskich blachach to oczywiście kontrole miałem często,

Nikt sie nie przyczepił, poza tym wysyłałem ksero dowodu i przyszła naklejka z nr rejestracyjnym i rachunek

wiec w Polsce kupione naklejki na pewno sa ważne w Niemcowni

Z tym nie wiem jak jest na 100% mowie tylko tyle co od kierowców słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...