Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie pompa z zaworu n108


samekgsx550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

teraz zauważyłem że sporo się poci na dole pompy po prawej stronie. Dokładnie z tego zaworka na dole. Sączy się w miejscu gdzie wchodzi kabek do środka.

Co z tym zrobić ?

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

4151967430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dowiedziałem. Wymienić to każdy głupi potrafi. Chodziło mi bardziej o to, czy ktoś to naprawiał. Czy bez wyciągania pompy wymienie o ringi na tym elemencie, oraz czym uszczelnić kabelki. Wiem że jakoś się rozbiera te zaworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze bez mojej pomocy nie ogarniacie ,a to akurat prosta robota ,tylko troch trzeba sie po gimnastykowac i da sie wyjac bez wykrecana pompy.

kupujesz zestaw naprawczy pompy i tam masz takie male uszczelki okragle wlasnie do wymiany na tym zaworku.

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

napisałem wymień bo wiem, że z drutowania nic dobrego nie wychodzi. Raczej czujnik nie jest rozbieralny wiec o uszczelnianiu zapomnij.

a poco bedzie wymieniac sprawny zawor ?

wyczyscic z rdzy itp ,nowe uszczelki i musi dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też bym zrobił. Tyle że nie cieknie z o ringów, tylko z tych jeb... dwuch kabelków co to tam wchodzą. I nie wiem. Chyba że się mylę i oring to uszczelni.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sory. Nie wiedziałem, że są tam jakieś oringi.

wszedzie na łaczeniach są uszczelki oringi itp .zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...