Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko, żeby cię "głąb nie świeżbił" nią jeździć przed egzaminem - szybko się można pożegnać z prawkiem zanim się je dostało :cool1:

Bryczka fajna.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, gratuluję wyboru silnika, mógłby być jeszcze avant.

Za jazdę bez uprawnień jest mandat i tyle.

Opublikowano

Gratuluję ładnej :audi:

Nie ma jak się cieszyć w własnej audiczki do tego kupionej za własną kaskę :>

Powodzonka i szerokości :wink4:

Czekamy na mody :)

Opublikowano

Zadowolony jesteś z głośników?

Zastanawiam się nad kupnem takich JBL, albo PB 16cm - zastanawiam się czy na prawdę warto rezać...

Opublikowano
  • Autor

Co do głośników to ciężko mi się wypowiedzieć bo słuchałem na nich muzy łącznie jakieś pół godzinki. Na pewno jest o niebo lepiej od fabrycznego setupu. W październiku mam zamiar dokupić do kompletu subwoofer JBL-a i wzmaka JBL-a lub Pioneer-a i wtedy powinno być git. Jak na razie jest ok, ale basu troche brakuje. Myśle że po wsadzeniu 16cm też będzie trzeba dokupić subwoofer więc nie wiem czy jest sens...

Ja kupiłem za 13zł plastikowe "przejściówki" z 10cm na 13cm, przykręciłem głośnik, zwrotnice przykleiłem do ścianki boczka, przykręciłem do drzwi i gra :) Robiłem to z kolega po raz pierwszy w życiu i zamontowanie głośników w drzwiach przednich i tylnej półce zajęło nam 5 godzin. Jest to zestaw do normalnego słuchania muzyki, nie do zagłuszania wszystkiego w obrębie 10 metrów :wink4:

:hi:

Opublikowano

Gratuluje zakupu! :) ja swoja sprowadzilem 2tyg temu z niemiec i czekam na tablice :) no i prawko zdalem 2tyg temu i wciaz czekam az mi wydadza wrr.. juz by sie chcialo pojezdzic :)

ps. moja rowniez z ciezko zarobionych w irlandii eurasow :D ale oplacalo sie ! :) jak zalatwie wszystkie papiery to pokaze ja :)

ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko? ja czekam juz 2 tyg i nic nie slychac na ten temat ;/

pozdro :)

Opublikowano

Całkiem niezła audiczka :good: Tylko mam pytanko: Kiere to sam przekładałeś czy już taka była?? O ile mi dobrze wiadomo to taka kiera było dopiero w rocznikach od 97?

ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko?

około 10 dni.

PS. Widzę że więcej osób wyjeżdza za miedzę zarobić na pierwsze auto :)

Też pracowałem ciężko u szwabów :> ale się opłaciło :>

Opublikowano

ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko?

około 10 dni.

ja juz czekam 18 dni i nic...

Opublikowano
  • Autor

Kierownica już taka była. Wydaje mi się, że nie masz racji bo mam ją w kodach wyposażenia:

2PV = sportowa, skórzana, trójramienna kierownica

mój egzemplarz ma również seryjnie obniżone zawieszenie 1BE.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

strzałeczka

Ja mam 1.8 125KM , gdybym teraz kupował moze bym wzioł turbo ,ale słyszałem ze turbiny szybko padaja

Mimo to chetnie bym pomykał z takim piecem....150 KM Ogien

.....I po czasie bym ja ogarnoł:)

Opublikowano

Ja to z mojego ADR jestem w 10000000% zadowolony :)

Opublikowano

ale tapicere, to nie mazac samemu tylko dobrze wyprac i to przynajmiej dwa razy, taka jasna to wyobrażam sobie jak wszystko widac

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na pranie tapicerki pojade jak bede miec prawko :)

Kolejne modyfikacje...

Na listopad przewidziana wymiana zderzaka na wersje z Audi S4 :decayed:

:hi:

Opublikowano

lampy mogłeś już dać zespolone... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie chcialem ciac w tym blotniku. Reflektory sa tak spasowane, ze nawet nie widac, ze sa oddzielnie.

Mnie sie podoba.. :decayed:

:hi:

Opublikowano

fajna furka i silniczek też niczego sobie :tongue4:pomyśl nad delikatną ściemą a lampki na tył ja bym założył diody ale na to zawsze jest czas :cool1:

miłego smigania AEB :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

spawacz5 :shocked:

Pieknie.. :good:

Teraz jeszcze tylko zmien te pomaranczowe kierunki.. :)

Opublikowano
  • Autor

Zmienie, zmienie.. :tongue4:

W nastepnym tygodniu beda progi od S4 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.