Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)


spawacz5

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, żeby cię "głąb nie świeżbił" nią jeździć przed egzaminem - szybko się można pożegnać z prawkiem zanim się je dostało :cool1:

Bryczka fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję wyboru silnika, mógłby być jeszcze avant.

Za jazdę bez uprawnień jest mandat i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ładnej :audi:

Nie ma jak się cieszyć w własnej audiczki do tego kupionej za własną kaskę :>

Powodzonka i szerokości :wink4:

Czekamy na mody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jesteś z głośników?

Zastanawiam się nad kupnem takich JBL, albo PB 16cm - zastanawiam się czy na prawdę warto rezać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników to ciężko mi się wypowiedzieć bo słuchałem na nich muzy łącznie jakieś pół godzinki. Na pewno jest o niebo lepiej od fabrycznego setupu. W październiku mam zamiar dokupić do kompletu subwoofer JBL-a i wzmaka JBL-a lub Pioneer-a i wtedy powinno być git. Jak na razie jest ok, ale basu troche brakuje. Myśle że po wsadzeniu 16cm też będzie trzeba dokupić subwoofer więc nie wiem czy jest sens...

Ja kupiłem za 13zł plastikowe "przejściówki" z 10cm na 13cm, przykręciłem głośnik, zwrotnice przykleiłem do ścianki boczka, przykręciłem do drzwi i gra :) Robiłem to z kolega po raz pierwszy w życiu i zamontowanie głośników w drzwiach przednich i tylnej półce zajęło nam 5 godzin. Jest to zestaw do normalnego słuchania muzyki, nie do zagłuszania wszystkiego w obrębie 10 metrów :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu! :) ja swoja sprowadzilem 2tyg temu z niemiec i czekam na tablice :) no i prawko zdalem 2tyg temu i wciaz czekam az mi wydadza wrr.. juz by sie chcialo pojezdzic :)

ps. moja rowniez z ciezko zarobionych w irlandii eurasow :D ale oplacalo sie ! :) jak zalatwie wszystkie papiery to pokaze ja :)

ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko? ja czekam juz 2 tyg i nic nie slychac na ten temat ;/

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła audiczka :good: Tylko mam pytanko: Kiere to sam przekładałeś czy już taka była?? O ile mi dobrze wiadomo to taka kiera było dopiero w rocznikach od 97?

ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko?

około 10 dni.

PS. Widzę że więcej osób wyjeżdza za miedzę zarobić na pierwsze auto :)

Też pracowałem ciężko u szwabów :> ale się opłaciło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka i silniczek też niczego sobie :tongue4:pomyśl nad delikatną ściemą a lampki na tył ja bym założył diody ale na to zawsze jest czas :cool1:

miłego smigania AEB :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawacz5 :shocked:

Pieknie.. :good:

Teraz jeszcze tylko zmien te pomaranczowe kierunki.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...