Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] problem z licznikami


djmario122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2 miechy temu kupiłem moją A4 1.9 TDI 90PS od początku nie działały zegary. Tzn polegało to na tym że jak odpalało się samochód po dłuższym czasie to zazwyczaj działały. Ale jak już zgasiłem i odpaliłem ponownie to obrotomierz stał w miejscu wskazówka prędkościomierza drgałą w granicach 0-5km/h. Poza tym wszystkie kontrolki działają ok podświetlanie, paliwo i temperatura.

Próbowałem już wszystkich sposobów wyjąłem całą płytę główną i przeleciałem wszystkie luty gorącym powietrzem( specjalną stacją lutowniczą do zimnych lutów) i dalej nic.

Zastanawiam się nad kupnem licznika od angola.

http://moto.allegro.pl/item424025947_licznik_audi_a4_a_4_diesel_tdi_obrotomierz_warto.html

Proszę o pomoc czy te zegary będą mi pasowały?? Czy kostki będą takie same?? Czy nie będzie przekłamania prędkości?? No i oczywiście czy będą działały kontrolki od aku i temp oleju bo w moim starym nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle ze niedawno (tydzień lub dwa ) opisałem identyczny temat jak nie 2 tematy na forum poszukaj bo nie chce mi sie pisać jak to było i co trzeba zrobić żeby angola przerobić ja przerobiłem dałem 100pln za licznik i 150 za przerobienie na km/h z mil ale jest jeden szkopuł który musisz wziąć pod uwagę jak kupisz ten licznik otóż jak będziesz przekładał tarcze prędkościomierza na swoją i zechcesz wskazówkę zdjąć to musisz liczyć sie z tym iż wyjdzie ona razem z iglicą tego silniczka ( 50% szans) czy jak mu tam a wtedy masz tylko 50 % szansy ze będzie płynno chodził prędkościomierz ( zaufaj mi ja taki problem miałem) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...