Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Moje A4 2.6...


Kezmo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie :good: - jasna skóra ładnie się prezentuje , pierwsze co bym zrobił, to wymienił tylne lampy w celu odmłodzenia budy lampy te po II lifcie , ale ogólnie OK. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? czemu 100% orginał ? skóra prawdopodobnie dokladana, kierownica to juz napewno lampy tył do zmiany, przednie niewiem jakie masz bo niewidac dokladnie, zmiana grila na poliftowy , słuszny silnik :) [br]Dopisany: 31 Sierpień 2008, 17:06 pm_________________________________________________GM czy mi sie wydajade czy majstrowałeś cos z wydechem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co "zauważać" po prostu odmłodzisz samochód o 5 latek conajmniej ! a tak na marginesie lepiej świecą, skóra orginał ale nie na wyposażeniu seryjnym była, jest dokladana co o niczym złym nieświadczy wiele aut ma orginalne dokladane podzespoły takie ulepszanie fabryki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a tak na marginesie lepiej świecą, ..

łooo żeś chłopie sie wygłupił z tym stwierdzeniem- z tego co widze to sa lampy soczewkowe nie dzielone i na dodatek xenon..

???? gdzie ty tu widzisz polifotwe i xenony ? bo ja ich u niego w aucie nie wiedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a tak na marginesie lepiej świecą, ..

łooo żeś chłopie sie wygłupił z tym stwierdzeniem- z tego co widze to sa lampy soczewkowe nie dzielone i na dodatek xenon..

Gdzie Ty tu soczewke widzisz? Inna sprawa ze czaki pisał o zmianie lamp tylnych z Ty wyskakujesz z przednimi..., czytanie tekstu ze zrozumieniem sie kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a tak na marginesie lepiej świecą, ..

łooo żeś chłopie sie wygłupił z tym stwierdzeniem- z tego co widze to sa lampy soczewkowe nie dzielone i na dodatek xenon..

Gdzie Ty tu soczewke widzisz? Inna sprawa ze czaki pisał o zmianie lamp tylnych z Ty wyskakujesz z przednimi..., czytanie tekstu ze zrozumieniem sie kłania.

a u Ciebie się kłania dedukowanie pewnych rzeczy, otóż wyjasnij mi jak tylnie lampy mogą lepiej świecić(tzn zwiększać widoczność) od tych po lifcie.. :gwizdanie: wydaje mi się, że kolega miał tu na myśli lampy przednie..

druga sparwa:

lampy przeednie, założyłem że to soczewki(DZIELONE) bo taki jakis obrys soczewki mi sie rzucił:

soczewkakv1.jpg

w622.png

jeśli sie myle i są to zwykłe lampy to czaki22 WYBACZ za moja hmm flustracje :hi:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sam właściciel powie czy sa zwykle czy nie, bo soczewka tak nierozprasza raczej swiatła pod tym katem , bardzo nieczytelne zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje koledze Kezmo zrobić dokładniejsze fotki (przód) i będzie po sprawie czy są to soczewki czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie się kłania dedukowanie pewnych rzeczy, otóż wyjasnij mi jak tylnie lampy mogą lepiej świecić(tzn zwiększać widoczność) od tych po lifcie.. :gwizdanie: wydaje mi się, że kolega miał tu na myśli lampy przednie..

druga sparwa:

Wez mi tu koles nie wyjezdzaj z dedukowaniem rzeczy bo nie ja napisalem, że lampy będą lepiej swieciły tylko zwróciłem Ci uwage, zebys czytał ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie się kłania dedukowanie pewnych rzeczy, otóż wyjasnij mi jak tylnie lampy mogą lepiej świecić(tzn zwiększać widoczność) od tych po lifcie.. :gwizdanie: wydaje mi się, że kolega miał tu na myśli lampy przednie..

druga sparwa:

Wez mi tu koles nie wyjezdzaj z dedukowaniem rzeczy bo nie ja napisalem, że lampy będą lepiej swieciły tylko zwróciłem Ci uwage, zebys czytał ze zrozumieniem.

dobrze koles mam czytać ze zrozumieniem, ale co? o co Ci chodzi? Czego nie zrouzmiałem, a poźniej prowadziłem dyskusje eee?? :chytry:

Ok. Myślę, że to rozwieje wasze wątpliwości koledzy bo widzę, że powstała tu ciekawa dyskusja..... Pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77a71feed0b81cb2.html

:cool1:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...