Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kezmo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich klubowiczów... Moje pytanie do was tym razem dotyczy maksymalnego przebiegu silnika 2.6 V6. Jakie przebiegi wykręcają te silniki? Mam na myśli oczywiście bezproblemowa jazdę... Na chwile obecną mój silnik sprawuje się bdb, a ma przejechane 260 tys. Chciałbym wiedziec jak długo jeszcze będę cieszył sie bezawaryjnością silnika...Dodam, że silnik użytkowany i serwisowany jest właściwie..... Może znjdziemy B5 2.6 z największym przebiegiem....? Pozdrawiam
  2. Wsadziłem już ten filtr.... Rzeczywiście silnik pracuje głośniej , ale tylko przy 2,5-3,5 tyś obr , na niskich obrotach nie ma różnicy.Przepływkę włożyłem w rurę doprowadzającą powietrze z filtra i jest ok... Koledzy poprawiła się praca silnika. Silnik pracuje jakby lżej. Płynnie przyspiesza w całym zakresie obrotów, jakby dostał drugi oddech..... Jeżeli chodzi o osiągi to rzeczywiście zobaczyłaby to może hamownia.... , bo ja nie widzę różnicy. Jednak jazda przyjemniejsza.....Pozdrawiam Radi dzięki za pomoc....
  3. Radi napisz coś więcej o montażu tego filtra. chodzi mi dokładniej o ten czujnik....
  4. Witam wszystkich.... Poruszam się A4 2.6. Zamierzam zdemontować standardowy filtr powietrza i zastąpić go stożkowym.... Poprzednio poruszałem się autem z silnikiem 1.8T i zmiana filtra na stożkowy była strzałem w 10.... Jak będzie przy silniku 2.6 V6? Może któryś z was porusza się A4 2.6 z takim filtrem? Czekam na wasze opinie... Pozdrawiam.
  5. Bardzo ładne autko..... Koła max 17 Na 18 ciężko sie jeździ. Wierz mi.... No i przydałoby sie zatankować kolego....... Pozdrawiam
  6. Ok. Myślę, że to rozwieje wasze wątpliwości koledzy bo widzę, że powstała tu ciekawa dyskusja..... Pozdrawiam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77a71feed0b81cb2.html
  7. U mnie były to czujniki z tyłu... Swieciła mi się kontrolka abs i ręczny...
  8. Cześć. Wlej Mobila 10 W /40. Będzie bezpiecznie,nawet jeśli jeździł na mineralnym. Ja go leję i jestem zadowolony. Mam ten sam silnik i pracuje dobrze na tym oleju. Mam przejechane 250 tyś i pasuje mu ten olej. To czy będzie ci brał olej to już indywidualna sprawa każdego silnika, ale po pierwszej zmianie zaglądaj do silnika co 1000 km i sprawdzaj poziom... Nie kupuj oleju z beczki, często jest kiepskiej jakości albo podrabiany a naprawa tego silnika do tanich nie należy...Kup w oryginalnym opakowaniu. Wejdzie ci 5L. Pozdrawiam
  9. Ładna... wygląda na zadbaną... Ja jeżdżę na 18-tkach i różnie z tym bywa. Szczerze mówiąc rzadko rozkoszuję się jazdą, a raczej traktuję ulice jak tor przeszkód. Zawiecha jak uważasz....wiesz jakie mamy drogi Ja zostałbym przy oryginale. Poza tym wszystko na miejscu. Pokusiłbym się nawet o założenie opon o wyższym profilu żeby wypełnic nadkola, ale zostałbym przy 16-tkach...W skali 1-5 daję 4,5 ( za brak skóry..... ) Pozdrawiam
  10. Zauważyłem...
  11. Wydech oryginał, skóra też .... zostanie tak jak jest. Może kiedyś lampy z tyłu, ale nie śpieszy mi się z tym. Jedyna rzecz, która mnie ostatnio kusi to białe zegary...
  12. 1995 rok, 2.6 v6, skórka, elektryka, grzane fotele, klima itd. Oprócz kół 100 % oryginał....
  13. jokerrrr mam podobny problem i też o nim napisałem... jak znajdziesz przyczynę to daj znać. Pozdrawiam
  14. Witam wszystkich...Pojawił się w moim aucie problem z abs-em. Polega on na tym, że w ostatniej fazie hamowania kiedy auto już prawie stoi odzywa się ABS. Dzieje się to kiedy mam delikatnie wciśnięty pedał hamulca.Przy dość mocnym hamowaniu do zera ta sytuacja nie występuje, tylko przy bardzo delikatnym dohamowaniu i kedy auto już prawie stoi w miejscu.... Klocki, tarcze, płyn - ok. Prawdopodobnie do wymiany czujniki z tyłu. Czy to wina czujników? A może pompa lub urządzenie sterujące ABS-em? Pomóżcie... Nie wiem gdzie zacząć szukać przyczyny.
  15. Kezmo odpowiedział(a) na Kezmo temat w Audi A4 B5
    płyn mam niedawno wymienieniony i jest poziom. sprawdzę ten czujnik za popielniczką.... z góry dziękuję Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.