Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yogurcik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yogurcik

  1. wiec jest tak 180 l LPG + 14 L Pb potrzeba na przejechanie 1300 km z czego 300 km jazda po mieście koszt 374 pln
  2. ostatnio mile zaskoczony 320 km i 46 L lpg jutro jade w traske zobacze co pokaze
  3. spalanie masz super ja bym napisal moze jak bym nie mial automata to 2,6 zadowolil by sie 15 L gazu a tak 16 w miescie zaczyna byc norma
  4. dziś tankowano 45 L lpg (85 pln ) zrobione 280 km :evil: 16 L gazu/100 km po mieście wydaje się OK przy mojej nodze
  5. Tzn. 16/100? Miałem identyczny motor jak Ty, i nawet zagazowany- w mieście brał praktycznie bez wyjątku 15l. Denerwująca sprawa, bo butla jedynie 41 u mnie wchodzi 45 L gazu dzis jestem bliski rekordu tj 300 km na gazie po miescie
  6. 12 l to mi moja stara vectra a brala z silnikiem 2.0 ohc na zwyklej instalacji liczylem ze v6 + sekw deko wiecej ale jak przekroczy 17 l gazu to zacznie mnie to lekko wkurzac
  7. u mnie wycieraczki szlak trafił w nocy bylo - 23 w dzien -15 i po mrozie godzina 19 i -7 C
  8. Nie ma takiego kanału jak HI :gwizdanie: doczytalem ze jest cos takiego jak kody na klimatroniku ....moje 1 audi wiec prosze wbaczyc czlowiek sie uczy
  9. to termostat wymien bo przy takich temp i nienagrzanym silniku to raz ze spalanie dwa ze nie dobrze dla motoru - nie ma optymalnej temperatury pracy jak sprawdzałem to na vag-u temp 80 C a w środku pokazuje 90 C będę wymieniał przy wymianie rozrządu
  10. przy tych mrozach u mnie 70 C pokazuje klimatronik na hi i zimno w aucie :wallbash:
  11. ale ci ładnie temp trzyma kurka mi non stop 70 pokazuje
  12. dziś zatankowane 36 l gazu na 220 km co daje 16,3 L do tego dolałem paliwa na full weszło 8 L (ostatnie tankowanie pb jakieś 600 km wstecz)
  13. dziś tankowano 36 L lpg na 220 km plus Pb na około 600 km 8 L
  14. u mnie fis pokazuje srednie dla 200 km 16 L juz sie boje
  15. u mnie na dziś pokazuje 16,5 L 90 % miasto przejechane 85 km zauważyłem znaczne spalanie pb ;( policzę sobie ile paliwa wejdzie mi przy następnym tankowaniu ale przy dzisiejszych cenach lpg do pb instalacja lpg zaczyna mieć coraz mniejszy sens
  16. dziś na vagu temp 80 c w środku pokazuje 90 ?? czego sie trzymać ??
  17. z tego co widzę I czytałem to trzeba rozrząd zwalać a trzeba było przy oplu pozostać :evil: :gwizdanie:
  18. napiszcie jakie prędkości mieliście przy tych obrotach i na jakich skrzyniach
  19. widzę ze mam podobny problemik u mnie tez fura dostaje 90 C po przejechaniu 10 km a nie raz spada do 70 w trasie znaczy lipa i wymiana :kox: ;( ;(
  20. a śkoda to co VW a to to samo co audi ja proponuje żagiel i będzie poniżej 3 L / 100 km :polew:
  21. jak ciebie interesuje mam do sprzedania coś takiego lub zamienię na 16 cali
  22. dziś mam wynik zbiornik 56 L - gazu weszło 48 L styka na 280 km po mieście co daje 17 L komputer pokazuje 15,6 jazda 3-4.5 tys obr. fura w automacie zauważyłem dziś ze coś długo mi się rozgrzewa do 90 C (-2 na dworze) trzeba przejechać jakieś 10 km na gaz przełącza szybko do 2 km styka mam ustawione na 20 C czyżby termostat był wadliwy??
  23. dziś mam wynik zbiornik 56 L - gazu weszło 48 L styka na 280 km po mieście co daje 17 L komputer pokazuje 15,6 jazda 3-4.5 tys obr. fura w automacie
  24. stag 300-6 wtrysk valtek koszt 3200 + alarm spalanie 14,1 L nadal testuje przejechane 300 km
  25. ja zagazowalem swoje audi u romana lewandowskiego na wojska polskiego i wszytskim radze z czystym sumieniem pare gorszy wiecej ale dziala do V6 3300 z alarmem instalacja to stag 300 + wtrysk valtek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.