Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co za mróz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Koledzy ile tam u was mrozu jest bo u mnie nie dosyć ze naje**** śniegu po jaja :polew:to do tego mróz jest taki ze hoho a dokładnie -18*C :shocked:

Szyby mi tak przymarzły ze juz się nie opuszczają ;( az strach wciskać guziki zeby coś nie szczeliło a do tego linka od otwierania maski przymarzła i maska tez się nie otwiera i nawet płynu do sprysków nie moge nalać :kwasny:

Jutro jade postawić audiole do kolegi do garazu bo on ma w przeciwienstwie do mnie ogrzewany :good:

Pozdro

Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na myjni , coś czuję że rano będzie wesoło :decayed:

Opublikowano

Wrocław -18 i śniegu też Ci dostatek. Nawet ulice słabo odśnieżone :>

Opublikowano

Na Kaszubach zaczyna sypać ale mróz dzisiaj malutki -10

Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na myjni , coś czuję że rano będzie wesoło :decayed:

Garaż to skarb :)
Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na myjni , coś czuję że rano będzie wesoło :decayed:

no to jutro bedziesz miał kwasa :gwizdanie:

Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na myjni , coś czuję że rano będzie wesoło :decayed:

Garaż to skarb :)

szczególnie blaszany można się do niego językiem przykleić :tongue4:
Opublikowano

W bloku, ogrzewany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to powodzeni jutro rano :decayed: ja garaż mam ale co z tego jak samochód cały dzień stoi na mrozie to i tak zonk :thumbdown:

Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na myjni , coś czuję że rano będzie wesoło :decayed:

no to jutro bedziesz miał kwasa :gwizdanie:

no może tak być bo -17 za oknem :naughty:

Opublikowano

Pawlo 2004 no nie przesadzaj... trzymasz auto w garażu i szyb nie możesz otworzyć? :blink: Moja stała od Sylwestra na dworze przysypana śniegiem i dzisiaj wszystko pięknie się otwierało, nawet składane lusterka pięknie się otworzyły :) Z paleniem też nie było problemu :)

W Lublinie teraz jest tylko -18*C :mysli: Przynajmniej tak u mnie pokazuje termometr. Coś mało... A najgłupszą decyzją ludzi, którzy zarządzają w tym mieście była dzisiejsza wymiana jakiejś rury, która doprowadza ciepło w całej mojej okolicy :shocked: Od 6.00 do 21.00 grzejniki zimne :wallbash: A ludzie którzy to robili baaaardzo się śpieszyli... co 30 minut faja i piwko :angry: No może przesadzam, ale kurde u moich znajomych co nie mają okien wymienionych - studenci wynajmują mieszkanko u starego dziadka który uważa że nie trzeba... normalnie lód na parapetach :evil:

Opublikowano

nie ma tragedii...teraz tylko -12 :gwizdanie:

Opublikowano

W Wawce teraz -17 gdzieś, rano było około -20. Zobaczymy co dalej :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie dzisiaj kolo 7rano w samochodzie pokazalo -23 :D

Opublikowano

W Wawce teraz -17 gdzieś, rano było około -20. Zobaczymy co dalej :gwizdanie:

w Poznaniu ok -15, ale już ostatnia taka noc a pod koniec weekendu ma być koło 0 już :wink4:

Opublikowano

30 minut temu było -16. Fury nie odpalałem od niedzieli i dzisiaj po 3 podgrzewaniach odpaliła od 5 strzału. Jednak jak dobry aku(mój ma 1,5 roku), to i mróz nie straszny. :decayed:

Opublikowano

trzy dni temu mówili, że w połowie tygodnia będzie 0...

Opublikowano

W Tarnobrzegu -16 a śniegu mało :disgust:

Opublikowano

no może tak być bo -17 za oknem :naughty:

jak stałeś na balkonie :decayed:

Opublikowano

lubuskie teraz -18 nad ranem będzie na pewno -20 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.