Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

ale co za różnica czy profil 35 na 19 czy profil 55 na 16? Przecie to to samo wychodzi. Pozdrawiam juz wkrotce dodam fotki na moich 19

Przemyślałeś to zanim napisałeś? Czy po prostu chciales się tylko pochwalić, że masz 19-stki

:naughty::naughty::naughty::naughty: niech poda jeszcze adres:jerk: to szybko ich nie bedzie miał

jakbym miał możliwość to brałbym tylko 19 do B6, drugi raz tego samego blędu bym nie popełnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Pany źle się zrozumieliśmy co do tych profili.. Owszem 35 jest prawie samą gumą ale chodziło mi dokładnie o wypełnienie w nadkolu, że niższy profil opony jest jednoznaczny z większą felga... A co do adresu i kradzieżą moich felg to nie ma się co śmiać i sprostowanie małe gdyż wcale się nie chwalę że mam 19 tylko chciałem podpowiedzieć co do wyboru wielkości. Ale juz spox nie ma sensu się złościć:D pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zimówki mam 225/45r17 a letnie 225/35r19 i nie zamienił bym na mniejsze wręcz przeciwnie 19 na zimę a na lato 20 było by w sam raz zawias sline b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak kółeczka 19 założone i tu moje zdziwienie wcale żle się nie jeździ wbrew opinii wielu kolegów. Wręcz jestem skłonny powiedzieć że jeśli ktoś twierdzi że nie da się na tym jeździć po prostu nigdy nie jeździł na takim kole. A wygląd robi robotę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ja zaluje ze 18 kupilem bo teraz smialo bym 19 zakladal, jak ktos pisze ze jest tragedia to chyba nie jezdzil, do tego dobry zawias i jedziem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...