Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lokalizacja czujnika wysokiego ciśnienia G65


Mithrindil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie mogę znaleźć czujnika wysokiego ciśnienia w klimatyzacji (G65). Przy dużej wilgotności (deszcz, gęsta mgła) na VAGu wyskakuje mi błąd "Signal out of range" oraz zwarcie do masy. Oczywiście klimatyzacja przestaje działać, nie da się wyłączyć ECON. Po wykasowaniu błędów i zmianie warunków pogodowych sytuacja wraca do normy i klima chłodzi jak należy. Ostatnio jednak problem zaczął się nasilać.

Podejrzewam jakieś uszkodzone połączenia z tym czujnikiem lub awarię samego czujnika . Nie wiem gdzie go szukać :kwasny: raz dostałem informację że jest po lewej stronie, raz po prawej. Dodatkowo nie mam pojęcia jak on wygląda więc nie wiem czego szukać.

Moja prośba: czy dysponuje ktoś może zdjęciem z dokładnie zaznaczonym czujnikiem? Albo konkretnym opisem (z określeniem np. czy po lewej stronie to znaczy z perspektywy kierowcy czy z perspektywy "stojąc przed otwartą maską") jak się do niego dostać.

Doszły mnie słuchy że nie ma sensu płacić za ORI czujnik, lepiej zamiennik bo jest trwalszy i tańszy. Prawda to? Ktoś wie gdzie można taki dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...