Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypiasione fele ,zawsze podobały mi się te prosiaki, noi fajnie fura siedzi. :slina:

Opublikowano
  • Autor

ale wypiesciles do sesji furke :kox:

no za 10pln ją wymyłem :kox: :kox:
Opublikowano

dzięki Keżorek , a jak to się da??!! :decayed:

PS -> Stempel :decayed:
Opublikowano

dsc0877j.jpg

dsc0882j.jpg

dsc0884.jpg

new1ic.jpg

new2rm.jpg

czy jak już zrobiłem fotki to tej daty nie idzie usunąć ze zdjęć , nawet nie wiedziałem że to gówno mi ktoś ustawił :confused4: :confused4:

aha i jeszcze jedno w jaki sposób pomniejszyć zdjęcia , żeby to nie miało dużego wpływu na pixele

jest :kox: :kox: :kox: :kox: :slina: :slina: :slina::shocked: :shocked: :shocked:

a te fele :slina: coś pięknego :good:

te prosaki na 18 " tylko tak pięknie wyglądają :shocked:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Józiu :decayed:

Opublikowano

Ive jest :kox: Kur... muszę założyć jak najszybciej większe fele. Bo nieważne jaką glebę zrobię to i tak to gorzej wygląda niż u Ciebie przy 18" :wink4:

Opublikowano

dsc0877j.jpg

dsc0882j.jpg

dsc0884.jpg

new1ic.jpg

new2rm.jpg

czy jak już zrobiłem fotki to tej daty nie idzie usunąć ze zdjęć , nawet nie wiedziałem że to gówno mi ktoś ustawił :confused4: :confused4:

aha i jeszcze jedno w jaki sposób pomniejszyć zdjęcia , żeby to nie miało dużego wpływu na pixele

co Ty masz za kope na przednim zdesiu ? :polew::naughty:

Opublikowano

Na fajnie na porszakach wyglada ;) troche nizej bym go jeszcze opuscił ;)

Opublikowano
  • Autor

w czerwcu mam serwis , zakupiłem po raz 1 'motul diesel engine clean' , ciekawy jestem efektów m.in ma zmniejszyć tarcie = temp, zobaczymy potestuję

MOTUL ENGINE CLEAN, dodany do silnika przed zmianą oleju pozwala na:

• zmniejszenie tarcia

• zmniejszenie zużycia oleju i paliwa

• zwiększenie stopnia sprężania w ten sam sposób na wszystkich cylindrach

• zmniejszenie emisji spalin

• usunięcie osadów, lakierów, i innych produktów spalania z trudno dostępnych obszarów jak dźwigniki hydrauliczne, pierścienie tłokowe i bruzdy na tłokach

• wykorzystanie w pełni zalet świeżego oleju wlanego po wymianie

...prawdopodobnie też w czerwcu , będę miał mały gift od Bakusia :decayed:

Opublikowano

fajne te fele :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

fajne te fele :embarrassed:

a do siebie już te kołpaki kupiłeś??!! :cool1::decayed:
Opublikowano

zaje... felunek :good: :good: :good:

Opublikowano

kurwisko;p nalepa wheel whore zajebongo:D

szkoda ze ja mam oem'owa felge:d

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

Ajwerson a tobie sie te koła jak jedziesz to kręca ? :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :bag:

Bo ja slyszalem ze jak sie jedzie to kolo sie kreci..

:bag:

kuźwa nie wiem ale w mieście mi się chyba nie kręcą bo max 50 mogę jechać i tyle :mysli::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

to wez zwolnij ręczny :good:

nieużywam , wszystkie do ust biorą :decayed:
Opublikowano

fajne te fele :embarrassed:

a do siebie już te kołpaki kupiłeś??!! :cool1::decayed:

nawet mnie nie denerwuj. Kupiłem je w styczniu, gość zarzekał się że jeździły na passacie w dojczlandii, a w kwietniu (kiedy nastał czas montażu) okazało się, że mają rozstaw 5x100 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

o kuźwa idzie się wkurfić , nie pisało nic na feldze??!! są dystanse zmieniające rozstaw poszukaj na allegro :good:

Opublikowano

o kuźwa idzie się wkurfić , nie pisało nic na feldze??!! są dystanse zmieniające rozstaw poszukaj na allegro :good:

nie no wiesz jak w styczniu mi je kolega przywiózł z Będzina, to ostro napir... śnieg i sprawdziłem tylko ET, a ET mają 35 więc dystanse jak wsadzę co najmniej 20mm, to masakrycznie będą wystawać i obcierać o błotnik :disgust:

Muszę je na allegro wystawić albo na A3-clubie...

Opublikowano
  • Autor

czy jakiś fotoszopowy madafaka mógłby mi zrobić mały tjunink - please :notworthy:

-fele na czarny mat

-dokładka przód od cupry R

-ramka grilla na czarno , znaczek w satynie

-progi s4

-ściema szyb tylnich i lekko przednich

dsc0892.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.