Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na jaki kolor pomalowac dach i miejsce na tylna tablice


Neemzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zmienić kolor na dachu, lecz nie wiem czy czarny będzie odpowiedni. Zastanawiałem się też nad szarym. Lecz nie wiem który będzie lepiej pasował do tego koloru samochodu.

W ten kolor chce pomalować również kratki w przednim zderzaku S4 (wkrótce kupie) oraz miejsce na tablice w klapie.

Alusy będą prawdopodobnie 18" boki miedzy ramionami felgi chcę by były czarne a zewnętrzne ramiona białe lub czerwone.

5927860000_1399374737_thumb.jpg

Zdjęcia samochodu:

9250011200_1399374737_thumb.jpg 2466726600_1399374739_thumb.jpg 7975491600_1399374741_thumb.jpg

A Wy co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi, ogólnie to miałem zmieniać kolor i zrobić coś takiego :

8064133500_1399376784_thumb.jpg

lecz chciałbym coś podobnego uzyskać na tym kolorze. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... nie widzę tego :kwasny: masz zderzak z Ski? bo piszesz o kratkach. Zrób wszystko ładnie w kolor, jak chcesz dach to może pomyśl o oklejeniu czarnym połyskiem czy innym kolorem, zawsze możesz zerwać folię jak Ci sie znudzi. Felg nie rób tak jak napisałeś bo masakra będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też tego nie widzę na tym kolorze. Zderzak od S-ki zamierzam kupić na dniach. Zaczynam myśleć znów nad zmianą koloru na Żółtą perłę i zrobienie tego podobnie jak na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia albo plastidip czy coś w tym stylu załatwi sprawę :wink: żółta fura z dachem czarny połysk i będzie :slina: żadne inne malowanki bo wyjdzie pisanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak zrobię, w wakacje pójdzie lakierek, żółta perła i postaram się by wyglądało jak na zdjęciach podanych w 3 poście.

Raczej zmiana koloru, żadna folia. Taniej mnie wyjdzie zmiana niż oklejenie, ponieważ za domem posiadam warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna perła na dach i będzie miodnie a znaczki przód tył to można by było pd kolor auta żółte a grill zrobić w czarną perłę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Konina :decayed: Ja bym tutaj nie kombinował z malowaniem dachu. Zostawił bym to w oryginale, lekko przyglebił zderzak od eski i już będzie miodzio. Malowanie dachu to nie jest dobry kierunek i uroku zbytnio to ci nie doda.

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

ps: Zapraszam na forum wielkopolska zloty słupeckie wpadaj do nas na zloty najbliższy planowany na przyszłą niedzielę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kupić ostatnio kolorek na B6, przy okazji zobaczyłem sobie na paletę barw od rs4 i kolor został wybrany. Będzie pomarańczowa perła (wystraszyła trochę cena). Co do dachu to będzie czarny, aktualnie na warsztacie stoi B6 srebrna, zmiana na czerwona perłę z czarnym dachem, wygląda epicko. W wakacje ruszam z zmianą koloru, wszystkie postępy będę umieszczał w temacie o tej audicy. Tak jak pisałem dach i kratki od zderzaka S4 z lusterkami na czarno, reszta pomarańczowa perła. Zobaczymy jak będzie wyglądało, jak nie będzie to się zmieni :P

Tak z Konina, jak dobrze pójdzie pojawię się w sobotę nad galerią. Nie wiem czy się wyrobie, bo na niedziele mam do złożenia B6 tą co wcześniej pisałem.

Właśnie szukam powoli zderzaka od S4( tył już jest ), lecz chciałbym w jakiejś okazyjnej cenie wyhaczyć, a kasa na niego będzie pod koniec miecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem czarny dach no nawet okej. Ale czy to malować, może lepiej jakaś folia 3m np w carbonie.. Sądzę,że o wiele fajniej to wygląda. Co do soboty to zapraszamy napewno będzie fajnie poznać nowego kolegę w naszej grupie. :decayed: Daj znać na PW czy się pojawisz. A swoją drogą to jesteś jakimś mechanikiem, lakiernikiem może ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy osobiście to Ja nie, ale w domu mój Tata ma warsztat (lakierniczo, blacharsko, mechaniczny) i sobie tam dorabiam. W wakacje zamierzam zmianę koloru w mojej B5 i mam nadzieję że znajdę na to czas. Powinienem się pojawić, ponieważ od czwartku będę w domu to zdarzę przyszykować B6 do oddania. Co do folii 3m(carbon) widziałem kilka samochodów oklejonych w takie folie, nawet w garażu stoi VW Up oklejony w czarny dach i spoiler na klapie, to dość średnio to wygląda, efekt lakieru jest dużo lepszy ("Świci się" :P) a folia, jak to zobaczyłem to jakoś mnie zniechęciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa chyba,że w ten sposób. Powiem tak jeśli chcesz to pomaluj ten dach ale jak planujesz zmianę koloru auta do tego to może warto odpuścić na razie i zrobić całe auto a przy okazji dach ? Zrobisz jak uważasz ale to się wydaje najrozsądniejsze. Jaki kolor Cię tu interesuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak doliczę do malowania dach to wychodzi + 3 setki lakieru. A pomarańczowa perła, z palety RS wywala z obuwia. Dlatego myślę o zrobieniu tego odrazu, ponieważ zaoszczędzę z 200zł/300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja rozumiem już o co Ci biega. Więc się nie oglądaj tylko maluj wpadaj w sobotę jestem ciekaw twoich planów. Sam zbieram graty i ruszam niedługo z modzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam samo jak Ja, plany mam ogromne. Rozłożone na 4lata ;p wiec trochę tego jest. Postaram się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...