Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Problem z xenonami


witux

Rekomendowane odpowiedzi

VW Passat rok 2001

Oryginalne lampy Xenon. Problem w tym że podczas jazdy się wyłączają na chwile, raz jedna raz druga. Po zapaleniu nieraz jedna świeci lepiej druga gorzej.

W czym tkwi problem ? Czy to wina przetwornic, czy zapłonników, a może coś w instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to wina przetwornic jak i samych żarników o ile masz chińskie . Ja miałem chińszczyznę i miałem identyczne objawy. Słyszałem ze te nowe zestawy są dobre ale te stare nie dawały rady. Wina tej "dyskoteki" może leżeć wszędzie. Szwankują połączenia, żarniki i żarówki sie przegrzewają i przez to przygasają. Byle elektryk tego nie sprawdzi a wizyta u fachowca od ksenonów słono kosztuje i zawsze sie kończy jednym zdaniem. Panie kup pan oryginalne za 4 tysiące to będą świecić , wyrzuć pan tą podróbę.

Morał? ciężko o morał. Temat rozległy jak sahara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem passata i zakładałem orginalne bixenony.Nigdy nie było problemu.A powiedz przetwornice sa orginalne Helli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj 170zł i masz całkiem nowy zestaw HID-ów do dwóch lamp i rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co kolega napisał to sa orginalne xenony. Więc to nie bedzie takie proste założyć hidy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i zero zakłóceń w radiu.

jasne super inwestycja za 170zł :polew: nawet radia nie idzie słuchać od tego badziewia :gwizdanie:

Ja mam i nie narzekam - zero zakłóceń w radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam CB - nie potrzebuję dwumetrowej , obciachowej , szpecącej samochód anteny na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie malo jezdzisz :) do pewnego czasu tez nie potrzebowalem :P teraz jest to niezbedne :) a tak szczerze mowiac to według mnie to nie wydaje mi sie ze antena CB szpeci ;p ja ją zakladam tylko na trase a w tedy to sie raczej nikt nie przyglada, zreszta nie każda antena ma 2m :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...