Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie :) Myślałem nad zrobieniem takiego czegoś, fajnie to wygląda.! więc co bym potrzebował? do wykonania tego bajeru :naughty:

Opublikowano

Szukaj w warsztacie ktoś robił taki mod

Opublikowano

Moduł US. Wpinasz do lampy i zarowka kierunku swieci slabsza moca jako postoj a jak wlaczysz kierunek to mruga pelna moca. Miałem montowac u siebie ale trafily sie lampy ORI US. Mam takie moduły nówki nie używane możemy sie dogadac co do ceny...

Moduł US Indicator - kierunki jak w USA HIT!!!!!! (4191038258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie kristof! :) btw. za***ista Audi

Opublikowano

A faktycznie za takie postojówki w PL dowód za to leci? ktoś już miał styczność z POLICJA ...

Opublikowano
  • Autor

Ja tam chce te postojowki bo w Polsce raz na rok jestem to wszystko jedno ;> ale podobno są policjanci którzy się przyczepić do tego mogą

Opublikowano
A faktycznie za takie postojówki w PL dowód za to leci? ktoś już miał styczność z POLICJA ...

jak kupilem auto to w pierwszy dzien mnie capneli za to i chcieli dowod zabrac .....

Opublikowano

pewnie trafiiłeś na kolbuszowską policje, przejedziesz całą polskę wzdłuż i wszerz a mandat dostaniesz właśnie w kolbuszowej :facepalm:

Opublikowano
pewnie trafiiłeś na kolbuszowską policje, przejedziesz całą polskę wzdłuż i wszerz a mandat dostaniesz właśnie w kolbuszowej :facepalm:

noooooo norma:facepalm:

Opublikowano

ja zmienilem MCE z b7 i zakodowalem sobie na us i swieca mi sie obrysowki:wink:

Opublikowano
ja zmienilem MCE z b7 i zakodowalem sobie na us i swieca mi sie obrysowki:wink:

a no mozna i tak ;) Tomek nie miales jeszcze problemow z miskami?

Opublikowano

w Norwegii sie nie czepiaja a w Polsce ostatnio bylem i miski stali i nic:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zależy gdzie i jaka policja ?

Opublikowano

wlasnie sam juz nie wiem jak to jest , bmw np 5 z tych nowszych duzo takich widzialem z obrysowkami w lampach i jakos jezdza nawet w mojej miejscowosci jest kilka obrysy jaraja z daleka i jest ok a tu mnie zatrzymali z miejsca....jak to w koncu jest

Opublikowano

wiesz policja tez nie jest juz taka glupia i maja pojecie o markach i wyposarzeniu

Opublikowano

Robiłem u siebie tego moda parę dni temu, jedyne co potrzebowałem to 2 żarówki 2włóknowe do kierunkowskazów i kawałek kabelka + lutownica.

Przylutowałem + od jednego (słabszego) włókna żarówki do + od pozycji i tyle. ;)

Drugi reflektor to samo.

Opublikowano

kolego pokaż jak to wygląda w lampie oraz jak to świeci czy aby nie za mocno :wink: jakiś mini poradnik mógłbyś sypnąć ?

Opublikowano

Ja u siebie w hondzie mialem zrobione USDM i policja sie nie czepiała wogole. Ale miałem tez zrobione na guziku aby w razie co wyłaczyc i sie wyprzec^^

Opublikowano

U mnie mam wsoweczki zapodane w obu reflektorach takze w razie W moge w kazdej chwili rozpiac i zaraz zapiac ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.