Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana chorus na inne


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

witam wkurza mnie już moje obecne radio czyli chorus 1 i chciał bym je zmienić na inne i zastanawiałem się nad chorus 2 czy to radio da radę podłączyć aby wszystko działało ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozejrzyj się też za nieseryjnymi radyjkami. Zależy tez jaka kwota przeznaczona jest na ten cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota jaką mogę wydać to 300 zł. Myślałem nad seryjnym bo nie zabardzo mi podchodzą wizualnie te zaslepki które trzeba stosować do nie fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli nie zamierzasz bardziej rozbudowywać systemu to możesz pakować serie. Na serii też sporo można a za 300zylka rewelki nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowywać nie zamierzam a fabryczne chciałem kupić chorus 2 tylko nie wiem czy bez żadnych przeróbek podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie pamiętam dokładnie czy sie różniło w podpięciu ale kiedyś robiłem taki myk. Pamiętam jedynie że grało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem coś że może nie działać tak jak powinno bo to radio chodzi już po lini can. ja nawet nie wiem czy u mnie ten can jest auto mam z końca 1999r po lifcie i radio jakie obecnie mam to chorus 1.

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 23:31 ----------

koledzy a może macie jakieś fotki jak wyglądają radyjka nie ori w naszych b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie masz can u siebie no chyba ze masz zalozony licznik z pelnym fisem po II lifcie wtedy podlaczysz na 100 % np concerta II z a6 na cd , ja tak mam obecnie

cos nie ori do 300 zł

Blaupunkt_Brisbane_radio_576.jpg

Blaupunkt brisbane sd 48

jego zaleta jest to ze masz z tylu wyjscia na kostki iso takie same jak ori instalacja w aucie, podpinasz bez adapterów, tyl gra od razu , nie ma napedu cd bo i po co, z przodu wejscie na karte sd, z tylu wyjscie na usb nie z przodu, mozesz przeciagnac kabel do pendrive'a do schowka, nie bedzie nic wystawac z przodu

kolor idzie dopasowac prawie jak ori czerwony , mialem takie ze 3 lata i spisywalo sie elegancko

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

a tu w aucie

WP_000288.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...