Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to i do czego służy?


Kamiszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam u siebie radio z dużym kolorowym wyświetlaczem i nawigacją. Niestety nawigacja nei działa bo jak się doczytałem po niemiecku nie ma cd z mapą i moje pytanie jest takie jaką płytę musiał bym zakupić i gdzie ją wsadzić aby taka navi działała?

Zrobiłem fotkę tego co mam w klapce bagażnika bo nie bardzo wiem co do czego służy. Gdyby ktos był łaskaw mi napisac co jest co to był bym wdzięczy. Fotkę ponumerowałem i wiem tylko ze nr2 to zmieniarka ale z resztą czarna magia.

image.jpg

Po za tym na wyświetlaczu mam taki komunikat czy to oznacza ze czytnik cd w radiu jest zepsuty czy to coś normalnego?

cd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 1 -tuner TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ja tam widze miejsce na karte wiec obstawiam tuner dvb. rodzice mieli kiedys taki w suzuki grand vitara i w taki tuner w bagazniku mieli wsadzona karte PREMIERE ( to taka płatna telewizja w niemczech )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem więc wychodzi na to ze moge odbierać tv w samochodzie w takim razie pytanie jak to aktywować i gdzie włożyć płytkę z mapami do nawigacji oraz jaką płytkę zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytke z mapami wsadzasz do navigacji nad ekranem . płytke z mapami mozna kupic na internecie musisz szukac Teleatlas_DX_Poland&Czech_Republic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc w rozszyfrować co jest co. Ale czy wszystko jest ok z tym radyjkiem bo jak widać pisze na nim defekt cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz jakas płytke w srodku i nawet nie wiesz o tym . probowałes wyciagac ? u mnie jak kupiłem audi tez tak było płytke wyciagnałem przeczysciłem wsadziłem i mapa ruszyła . tyle ze jak chciałem wyciagnac płytke to mi nie chciała wyjsc . wychodziła tylko jakies 2 mm z tej przestrzeni na płyte i sie chowała . złapałem ja penceta zony :)

zeby wyciagnac płyte musisz wejsc w opcje i tam jest eject cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie schodzę do garażu popróbować wyciągnąć bo bardzo możliwe iż coś jest w środku. Ostatnio chciałem wsadzić tam płytę i niechciała wejśc to na siłe nie próbowałem. Zdam relację co mi się udało lub nie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w środku siedziała płyta i po rozgryzieniu menu wyszła sama. Pytanie czy można zmienić język np na angielski?

PS gdzie mogę dostaś taka płytkę do navi i mniej wiecej w jakich pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę sam sobie nagrasz jak masz kompa stacjonarnego ze stara nagrywarką, która może nagrywać z prędkością x1, czyli jak najwolniej tylko się da :decayed: w odpowiednim dziale znajdziesz linki z mapami i CD Clonem, albo napisz PW to Ci podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...