Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wystrzelona poduszka boczna fotela


CreaTiveoO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie podczas stłuczki wystrzeliła mi boczna poduszka pasażera czy może ktoś mi doradzić jak się teraz do tego zabrać i co będzie mi potrzebne do jej naprawy prócz samej poduszki czytałem o jakiś sensorach jeszcze itp.Pacjent to audi a4 b5 98r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyła wymiana samej poduszki. Vagiem usunąłęm błąd w sterowniku air bag i wszystko śmiga...Błędów brak. Spróbuj najpierw wymienić poduszkę i wykasuj błędy jak to nie pomoże to wymienisz resztę. Jak masz błąd crash data to taniej będzie wymienić sterownik air bag niż "naprawiać" stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyła wymiana samej poduszki. Vagiem usunąłęm błąd w sterowniku air bag i wszystko śmiga...Błędów brak. Spróbuj najpierw wymienić poduszkę i wykasuj błędy jak to nie pomoże to wymienisz resztę. Jak masz błąd crash data to taniej będzie wymienić sterownik air bag niż "naprawiać" stary.

a co to jest ten sterownik??to jest ten sensor mam rozumieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz tylko poduszke i wykasowanie bledow vagiem

Potwierdzam, nowa poducha i wykasowanie błędu vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crash data to jest zapis w sterowniku poduszek o kolizji i wystrzelonych poduszkach.

Jesli same błedy wykasujesz vagiem tak do crash daty potrzebujesz odpowiedni kabel do usuniecia albo jak już napisał poprzednik wymienic na czysty sterownik i zakodowac pod twoje wyposażenie.

Jeśli uderzenie było duże to i do wymiany będzie czujnik zderzenia boczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.Więc podłączyłem dziś samochód pod vag-a i jest błąd tylko crash data 3500 z tego co pamietam jednak nie mogę pasów ruszyć(są napięte) czy wymiana samej poduszki bocznej wystarczy i skasowanie błedu??Czy będę musiał zakupić dodatkowo pasy z napinaczami, jeśli tak to pytanie czy kupić tylko jeden czy musze oba zmienić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crash data to jest zapis w sterowniku poduszek o kolizji i wystrzelonych poduszkach.

Jesli same błedy wykasujesz vagiem tak do crash daty potrzebujesz odpowiedni kabel do usuniecia albo jak już napisał poprzednik wymienic na czysty sterownik i zakodowac pod twoje wyposażenie.

Jeśli uderzenie było duże to i do wymiany będzie czujnik zderzenia boczny.

przeciez crash date usuniesz vcds bez problemu przeczytaj instrukcje:wink:

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

witam ponownie.Więc podłączyłem dziś samochód pod vag-a i jest błąd tylko crash data 3500 z tego co pamietam jednak nie mogę pasów ruszyć(są napięte) czy wymiana samej poduszki bocznej wystarczy i skasowanie błedu??Czy będę musiał zakupić dodatkowo pasy z napinaczami, jeśli tak to pytanie czy kupić tylko jeden czy musze oba zmienić??

Po skasowaniu crash daty dopiero vag wyrzuci ci bledy ze sterownika airbag

jesli pasy sa napiete to bedziesz mial oprocz bledu poduszki blad napinacza ktory tez trzeba bedzie wymienic (jak dwa pasy napiete to dwa napinacze wystrzelily i trzeba oba wymienic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...