Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z klimą "econ" raz się wyłącza raz nie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem w mojej b6 3.0 benzyna, econ raz da się wyłączyć i klima wtedy chodzi-czyli musi być nabita, a czasami jadę i sama się zapali i już nie da się jej wyłączyć. Co to może być bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Opublikowano

mozliwe ze jak econ sie nie wylancza to masz malo czynnika w ukladzie , zreszta nie ten dzial kolego powinienes pytac w dziale klimatyzacja

Opublikowano

Lub się przegrzewa i tez wyrzuci.Wentylator sprawny?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem dziś, czynnik jest ok. wywaliło bład czujnika cisnienia, czy wymiana go myslicie pomoze?

Opublikowano

Zobacz czy wtyczka nie koroduje. Jakiś preparat typu Kontakt S plus U ze sklepów elektronicznych do czyszczenia styków.

Czujnik koło 200zł.

Poza tym złącz jakimś drutem wtyczkę i zobaczysz czy działa klima. Jak tak to padł.

Opublikowano
  • Autor

a nic tam się nie stanie, nic się nie spali jak złączę ją?

Opublikowano

Jeżeli mowa o czujniku na rurce od chłodnicy przy lampie to zwieraj śmiało jeżeli 4 pinowym. 1 z 2.

Niestety 3 pinowe z b6 się nie da. :-(

Opublikowano
Jeżeli mowa o czujniku na rurce od chłodnicy przy lampie to zwieraj śmiało. To tylko membrana ze stykiem, coś jak włącznik dzwonka tylko naciskany ciśnieniem gazu. ;-)

Czy aby na pewno, coś słyszałem że nie da się tak uruchomić klimatyzacji w B6. :wink:

Opublikowano

uzywka czujnik 5-7 dyszek przerabiałem temat u kolegi w b6 wymiana prosta szybka i przyjemna bez spuszczania czynnika

Opublikowano

A no się nie da. Można ale starsze 4 pinowe.

Nowy albo napieciowo albo jakiś sygnał 4-20mA.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1364277.html

Tu by elektronik jakiś forumowy mógł coś wykombinować.

http://www.laser-sinex.pl/auto-klimatyzacja-samochodowa/kompresory-sterowane-zaworem-elektromagnetycznym/

Opublikowano
  • Autor

błąd wyskoczył na kompie czujnika, wymieniłem i klima śmiga, dzieki za pomoc

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na przyszłość: nie ma zamienników do tego czujnika. Zostaje kupno w ASO (około 270pln) lub używki.

Jest czujnik firmy HELLA 3 pin, wtyczka pasuje ale ma inny gwint i za długi kołnierz, nie podchodzi do B6.

Informacja od mechanika: czujnik ulega uszkodzeniu w kontakcie z wodą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.