Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Założenie alarmu- Rzeszów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej zakłądał z Was ktoś alarm do swojego samochodu w Rzeszowie? Potrzebuję namiar na jakiś godny warsztat. Chciałbym zakupić AC a jednym z wymogów jest właśnie " co najmniej jedno urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą"

Opublikowano
  • Autor

pytanie z innej beczki jak moge sprawdzić czy mam immobiliser?

Opublikowano

nie masz fabrycznego alarmu w B6 ?

Opublikowano

immo to chyba każdy ma :wink:

blokadę kierownicy wrzuć to chyba wyjdzie najtaniej, bo jak mają ukraść to i tak ukradną..

Zamiast AC nie lepiej kamerkę?

Opublikowano
  • Autor

Ok mam mimo, jak nie pokazuje kontroli to najłatwiej sprawdzic przez odpaleniu auta na nie do konca rozłożonym kluczyku.mtez jestem zdania, ze jak ktoś sie uprze to i alarm nie wystarczy. Tylko z ta blokada, to ciagle ja zakładać to troche niebardzo. Ile mniej wiecej kosztuje założenie alarmu?

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Jarek nie mam alarmu :kwasny:

Opublikowano

zapytaj w firmie "ESSA" na Sikorskiego (naprzeciw L'eclerca)

ZABEZPIECZENIA POJAZDW | sklep ESSA

Opublikowano
Ok mam mimo, jak nie pokazuje kontroli to najłatwiej sprawdzic przez odpaleniu auta na nie do konca rozłożonym kluczyku.mtez jestem zdania, ze jak ktoś sie uprze to i alarm nie wystarczy. Tylko z ta blokada, to ciagle ja zakładać to troche niebardzo. Ile mniej wiecej kosztuje założenie alarmu?

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Jarek nie mam alarmu :kwasny:

W 2010r. płaciłem z założeniem coś 700-800zł :hi:

Opublikowano
nie masz fabrycznego alarmu w B6 ?

w każdym b6 jest fabryczny alarm ?

Opublikowano

jak jest to na pewno jest to ujęte w kodach wyposażenia, vagiem też można sprawdzić no i nie wiem, czy jak jest alarm to nie ma wyłącznika na bocznym słupku za fotelem kierowcy :wink:

A kto Ci będzie kazał blokadę zakładać za każdym razem? Bo rozumiem, że to zabezpieczenie to specjalnie pod AC.. jak chcesz na prawdę zabezpieczyć dodatkowo auto to jak najbardziej dobry alarm + ukryty wyłącznik własnej konstrukcji odcinający coś ważnego, bez czego auto nie odpali :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.