Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Założenie alarmu- Rzeszów


Chemik21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zakłądał z Was ktoś alarm do swojego samochodu w Rzeszowie? Potrzebuję namiar na jakiś godny warsztat. Chciałbym zakupić AC a jednym z wymogów jest właśnie " co najmniej jedno urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immo to chyba każdy ma :wink:

blokadę kierownicy wrzuć to chyba wyjdzie najtaniej, bo jak mają ukraść to i tak ukradną..

Zamiast AC nie lepiej kamerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam mimo, jak nie pokazuje kontroli to najłatwiej sprawdzic przez odpaleniu auta na nie do konca rozłożonym kluczyku.mtez jestem zdania, ze jak ktoś sie uprze to i alarm nie wystarczy. Tylko z ta blokada, to ciagle ja zakładać to troche niebardzo. Ile mniej wiecej kosztuje założenie alarmu?

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Jarek nie mam alarmu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam mimo, jak nie pokazuje kontroli to najłatwiej sprawdzic przez odpaleniu auta na nie do konca rozłożonym kluczyku.mtez jestem zdania, ze jak ktoś sie uprze to i alarm nie wystarczy. Tylko z ta blokada, to ciagle ja zakładać to troche niebardzo. Ile mniej wiecej kosztuje założenie alarmu?

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

Jarek nie mam alarmu :kwasny:

W 2010r. płaciłem z założeniem coś 700-800zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest to na pewno jest to ujęte w kodach wyposażenia, vagiem też można sprawdzić no i nie wiem, czy jak jest alarm to nie ma wyłącznika na bocznym słupku za fotelem kierowcy :wink:

A kto Ci będzie kazał blokadę zakładać za każdym razem? Bo rozumiem, że to zabezpieczenie to specjalnie pod AC.. jak chcesz na prawdę zabezpieczyć dodatkowo auto to jak najbardziej dobry alarm + ukryty wyłącznik własnej konstrukcji odcinający coś ważnego, bez czego auto nie odpali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...