Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie


Tomikar

Rekomendowane odpowiedzi

.zamieściłem to pytanko w Dziale Elektrycznym........ale może któryś z kolegów tutaj podpowie..więc:(ESP)........mam pytanie do bardziej doświadczonych(pewnie napiszecie że to nie ten dział)ale spróbuję,bo stało się to po wymianie tych kół na 19-stki.Otóż dzisiaj zaświeciła sie kontrolka ESP i komunikat z wykrzyknikiem(ESP fault!)i zajrzyj do instrukcji.Lampka (ESP) świeciła się cały czas,przy każdym uruchomieniem silnikaPo ok godzinnym postoju i po ponownym uruchomieniu silnika,lampka się już nie świeci i na razie jest ok.Ale na jak długo....hmmm...właśnie nie wiem,i wogóle dlczego wyświetlił sie ten błąd.Czy to ma związek z większymi kołami?Nigdy przedtem od kiedy mam to auto i przed wymianą kół tego nie było.Prosze o porady drodzy koledzy ,jaka mogła być przyczyna i jak to samo się naprawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana kół nie powinna mieć znaczenia przy ESP, ja wymieniałem z 16 na 20 i nic . Podepnij najlepiej auto pod kompa, możliwe że jakiś czujnik szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............ha.........haha.....................haha...

cos Ty taki radosny jak mlody zrebak?

potrzebne te HAHY jak dziura w moscie

daruj to sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi maja prosty wzor, ale swietnie pasuja do auta. Martwi mnie tylko czy to nie chinskie wynalazki, ktore trzeba bedzie prostowac po kazdym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązkowo eibach pro kit do tego i wygląd auta sie poprawi jeszcze na + :wink: i komfort i wszystko inne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze jak zobaczylem felge na glebie jeszcze pomyslalem ze wioska troszke bedzie.....alee alee na autku zmienilem zdanie !!

za***iście wygląda !!

Widzi mnie się !

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...