Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nieznana kostka


Rekomendowane odpowiedzi

ponizej kostka, czerwona z jednym kabelkiem, jest razem z innymi koscmi do radia ale do czego ona sluzy??

WP_000052.jpg

WP_000053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być to kostka do czujnika jakości powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kostka do radia. Tylko coś ma mało kabli, jak by zostały wyrwane, zresztą widać że coś było przerabiane w instalacji bo masz dwie kostki głośnikowe. W tej czerwonej kostce w tym miejscu jest wyjście na aktywne tylne głośniki tylko ostał się jeden kanał. Na zdjęciu nie widać czy lewy czy prawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu Cię muszę zmartwić bo napewno zle mówisz, bo wszystkie kostki są orginalne i nie brakuje ani jednego kabla , na aktywny tył jest ta kostka co jest po skrajnej prawej i ma dwa dorobione przewody widoczne, są to kable do komunikacji can radia Concert II CD z a6 które mam podpięte pod to , z licznikiem z fisem aby rds hulał, wszystko mi działa wszystko gra a uciety przewód po lewej jest od gali w radiu bo tak trzeba , ta kostka wychodzi z org instalacji i , nie ma tam żadnych pinow i nigdy nie było , tylko jeden kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaciekawiło Cię nigdy na co ona ? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

przypasowałem wczoraj ta kostke do czwartego wyjscia w concert 2, pasuje tylko sie nie trzyma bo nie pinow w niej, a ten pin co jest jedyny w kostce to akurat w radiu jest pusty, reszta jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście w B5 już wam przygotowali instalację pod pod concert II. Wtedy jeszcze takiego radia nie produkowali.

Sprawdziłem rozpiskę tego złącza dla radiów z tego okresu.

Możliwe że ta kostka jest do symphony I, ale tego nie jestem pewien. Z rozpiski by wyglądało że jest to podświetlenie albo masa. Ze zdjęcia nie widzę na który na pin ten kabelek jest wpięty w tej kostce.

Z tym aktywnym tyłem to rzeczywiście masz rację, jest w tej czarnej kostce nad brązową. Wczoraj jak pisałem odpowiedź to zdjęcia się nie powiększały i nie byłem pewien co tam widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...