Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktore urzadzenie wielofunkcyjne wybrac ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje urzadzenia wielofunkcyjnego do domu.

Sledzac fora, wybralem dwa"

-Hp 3525 ink advantage

-Brother 132w

Oba kosztuje lekko ponad 300zl. Zamienniki tanie okolo 60zl komplet,oryginaly hp po 30,brother po 50.

HP wolniej drukuje, za to Brother ma podobno jakis blad, ktory wyskakuje przy zamiennikach.

Z kolei przy HP mowi sie, ze oryginaly maja mala pojemnosc, choc tego nie zweryfikowalem.

Zalezy mi zeby drukarka tanio drukowala(bede uzywal zamiennikow) i byla bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem drukarek hp, niestety ale drukowanie wychodziło drogo. Tusze pojemnościowo małe, no i były dwa -czarny i kolor. Teraz zmieniłem na brother chyba Dcp-j525w - za komplet dużych zamienników activejet w sklepie płaciłem jakieś 60zł. Na allegro można jeszcze taniej kupić. Podłączone do domowej sieci przez wifi- na tym zależało mi bardzo. Z moich rozeznań w momencie poszukiwań wyszło, że brother jest najlepszy jeśli chodzi o stosunek cena/koszta eksploatacji. Osobiście skłaniałbym się w stronę brothera, może nawet wyższego modelu, nie ma dużych różnic cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tego HP 3525, jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić.

Tusz oryginał czarny 30zł Tusz HP 655 CZ109AE czarny oryginalny 3525 4615 (4186172043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

przy takiej cenie to chyba nie warto szukać zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz brothera

osobiście używam od kilku lat i tańszej maszynki nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...