Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja a 4 2,6 automacik ABT AUDI TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pochwale sie moim autkiem

rok 96 224 tys przejechane

2,6

tuning abt audi wydech + zawieszenie + felgi

17 calowe fele nie wiem czy nie za sztywne autko

oponki 225/45 na nasze drogi....

P1020264.JPG

P1020262.JPG

P1020273.JPG

P1020275.JPG

P1020276.JPG

Opublikowano

naprawdę sliczniutkie autko proszę Pana. Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 23:42_________________________________________________

naprawdę sliczniutkie autko proszę Pana. Pozdrawiam :)

żartowałem :> poziek kazał mi być miły :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

musze szybko gazik wsadzic bo autko robi maly wir w baku :decayed: :decayed:

p.s. pod moja nogą oczywisice ale jak tutaj nie pobawic sie tym silniczkiem i ten dzwię wydechu :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
musze szybko gazik wsadzic bo autko robi maly wir w baku

no niestety inaczej nie będzie :cool1:

Opublikowano

fajne autko :)

ps. jak bedziesz chcial sie pozbyć felg wal do mnie :D

Opublikowano

Niezłe autko, a w zbiorniczku wyrównawczym masz płyn?

Opublikowano
  • Autor

Niezłe autko, a w zbiorniczku wyrównawczym masz płyn?

no właśnie zonie dziś się zapalił płynu brak[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 21:16_________________________________________________

fajne autko :)

ps. jak bedziesz chcial sie pozbyć felg wal do mnie :D

Cos muszę zrobić bo ta zawiecha nie bardzo się zdaje na nasze drogi albo zawieszenie do góry z 10-20 mm albo felgi na 16 wymienię z wyższym profilem opony
Opublikowano

Niezłe autko, a w zbiorniczku wyrównawczym masz płyn?

no właśnie zonie dziś się zapalił płynu brak[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 21:16_________________________________________________

fajne autko :)

ps. jak bedziesz chcial sie pozbyć felg wal do mnie :D

Cos muszę zrobić bo ta zawiecha nie bardzo się zdaje na nasze drogi albo zawieszenie do góry z 10-20 mm albo felgi na 16 wymienię z wyższym profilem opony

na 16 bedzie kicha

Opublikowano

srodek prawie w identycznej wersji jak moj nawet tapicerka foteli > szkoda gazowac taki piekny motor:) zmien grila na poliftowego i lampy na soczewkowe gratulacje

Opublikowano

srodek prawie w identycznej wersji jak moj nawet tapicerka foteli > szkoda gazowac taki piekny motor:) zmien grila na poliftowego i lampy na soczewkowe gratulacje

witaj, jaki piękny motor ? nic nie jedzie tylko wir w baku.

Felgi 17 do zmiany ,ja zmieniłem z 17 na fabryczne 15 ,szkoda zawieszenia i nie da sie jezdzic! pozdro

Opublikowano

Felgi 17 do zmiany ,ja zmieniłem z 17 na fabryczne 15 ,szkoda zawieszenia i nie da sie jezdzic! pozdro

:polew: no ten tekst mnie rozwalil na maksa :polew:

ps. gleba :good:, mialem taka sama dokladke pod zderzak w MTMie, fajnie,ze automacik,a ze spalaniem to nie przesadzaj :tongue4:

Opublikowano

oczywsice ze spalanie w normie sie miesci 7 do8,5 trasa maxymalnie anaprawde bardzo spokojna jazda 6,8 mowei tu o zakresie 80 do 110

Opublikowano

U mnie przy 90-u 5-tkę wrzuca dopiero.

Opublikowano

A gdzie fotka z tyłu? :cool1:

Opublikowano

Silnik rewelacja jezeli chodzi o wytrzymalosc, u siebie przez 2,5 roku nic nie robilem i jest w bardzo dobrym stanie wszystko...a ze nie jedzie?! hmmmm chyba komus te "nie" przez przypadek sie napisalo...Ogolnie furka pierwsza klasa odemnie **** na ***** jak w operacji tuning :P

Opublikowano

A gdzie fotka z tyłu? :cool1:

Foty z tylu nie dal ,bo zaliczyl dzwona i autko jest do sprzedania :tongue4:

ps. A z tymi obrotami przy 140km/h to zdeka przesadzil.........

ps Co sie stalo??? :mysli:

Opublikowano

A gdzie fotka z tyłu? :cool1:

Foty z tylu nie dal ,bo zaliczyl dzwona i autko jest do sprzedania :tongue4:

ps. A z tymi obrotami przy 140km/h to zdeka przesadzil.........

A gdzie tam jest o obrotach przy 140?

Opublikowano

w ogloszeniu o sprzedarzy... :szukaj:

Opublikowano

w ogloszeniu o sprzedarzy... :szukaj:

Akurat czytałem ten wątek, a nie o sprzedaży.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

autko jest do kupienia na allegro sprzedaje z przyczyn rodzinnych zainteresowanych zapraszam na priv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.