Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem 1BE+ bilstein b4 sport


beefrezer

Rekomendowane odpowiedzi

A z czym przesadzam?

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 16:47 ----------

Proszę, wrzucam fotki. Przepraszam, że tak późno ale nie miałem czasu.

20140530_083328.jpg

20140530_083340.jpg

20140530_083334.jpg

Ogólnie to jest masakra :/ nie rozumiem tylko czemu tak poszło do góry. Patrzyłem, springi mają resztki czerwonej farby, więc to raczej ori springi 1BE. Tylko dlaczego tak poszło dło góry?

Kupię springi -40 przód, -40 tył. Macie jakieś sugestie? Np. Lepiej kupić tylko na przód springi np. -45 a tył zostawić, czy może -60 przód a tył -40. Doradźcie coś :) Czy te bilsteiny poradzą sobie z - 40 czy tam -60? Ogólnie auto jest twarde jak głaz, więc raczej nie będzie kładł się przy hamowaniu. Podkreślam również, że planuje niebawem wsadzić do tyłu amorki bilstein b4 bądź jakieś inne o podobnej charakterystyce. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym przesadzam?

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 16:47 ----------

Proszę, wrzucam fotki. Przepraszam, że tak późno ale nie miałem czasu.

http://s24.postimg.org/lrb0qu5xd/20140530_083328.jpg

http://s7.postimg.org/4xm6ikv6v/20140530_083340.jpg

http://s30.postimg.org/i8zpc01d9/20140530_083334.jpg

Ogólnie to jest masakra :/ nie rozumiem tylko czemu tak poszło do góry. Patrzyłem, springi mają resztki czerwonej farby, więc to raczej ori springi 1BE. Tylko dlaczego tak poszło dło góry?

Kupię springi -40 przód, -40 tył. Macie jakieś sugestie? Np. Lepiej kupić tylko na przód springi np. -45 a tył zostawić, czy może -60 przód a tył -40. Doradźcie coś :) Czy te bilsteiny poradzą sobie z - 40 czy tam -60? Ogólnie auto jest twarde jak głaz, więc raczej nie będzie kładł się przy hamowaniu. Podkreślam również, że planuje niebawem wsadzić do tyłu amorki bilstein b4 bądź jakieś inne o podobnej charakterystyce. Pozdrawiam!

Ori sprężyny 1BE/1BV są czarne

Ja na tyle mam Mts-y, jestem zadowolony i mam regulację, najwyżej jest jak 1BE (około 67 cm) i możej najniżej na 64 cm ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem wysokość zawiasu. Z przodu 67,8 cm, tył 66/65,5 coś w ten deseń. Może sądzie trochę co? :) tak pomyślałem, po ściągnięciu springów, mogły ze tak powiem "rozprostowac kosci"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne spręzyny już zmęczone, miałem to samo, tył był na wysokości 62,5 cm z zakpami ns święta, było tego 30 max 40kg, a z tym przodem nie ma tragedii, przez tył efekt wizualny nie za fajny, ja bym tuleje na amor zalożył żeby tył podnieść albo gumy pod sprężyny, bo przodu pewnie nie beziesz ruszał.

A przód się ułoży trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodu szkoda ruszać. Tył pewnie położył się przez przód który jest wyżej. Może kupie springi do tylu i wymienię z amorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodu szkoda ruszać. Tył pewnie położył się przez przód który jest wyżej. Może kupie springi do tylu i wymienię z amorkami.

Jak amorki nie trzymają to zmieniaj, jak stawałem na progu bagażnika to tył szedł w dół, po zmianie sprężyn na eibachy -30 tył jest dużo trwardszy i równo stoi (66cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawiam się co będzie z przodem :/ czy położy się czy nie. Nie chce kozy. Mam w planach 17" OZ racing a w takim setupie będzie wyglądał jak motorówka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już i dlatego chcę je kupić :) ale dzięki za foto. Musze coś tylko zrobić z tym przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez o tym pomyślałem jak w planach 17 cali, czyli najlepiej jakieś sprężyny na przód, nic innego nie wymyślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś, że z tyłu masz MTSy z regulacją wysokości. Powiedzcie mi co myślicie o tym, żebym kupił komplet MTS-ów z regulacją (o ile wszystkie jej nie mają) i założył pod sprężyny 1BE? Zda to egzamin?

Oczywiście BILSTEINY będą na sprzedaż (możecie już się zgłaszać na PW jak ktoś chce kupić)- przebieg około 400km, faktura oczywiście gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zda napewno, nie wiem czy MTS na przód mają regulację wysokości, możesz pomyśleć o gwincie na przód, wtedy być miał płynną regulację, bo z MTS-ami nie mam pojęcia jak wysoko będzie stał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...