Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewanie siedzenia wypaliło dziurę w skórze


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze odkad pamietam wlaczenie podgrzewania zaraz jak sie rozgrzala mocno palilo mnie w tylek, nawet przy najnizszych ustawieniach (na 1 czy 2). no ale swoja role to spelnialo, jak bylo za goraco to wylaczalem i nie zwracalem na to uwagi. Ostatnio jednak przy wlaczanym podgrzewaniu czulem zapach jakby spalanej gumy. Wylaczylem podgrzewanie i przestalo. Myslalem ze cos mi sie fajczy juz w srodku siedzenia. Dzis jednak zauwazylem wypalona dziure w skorze. Co z tym teraz moge zrobic? To sie jakos naprawia czy caly fotel do wymiany?

IMAG0310j_eerwhas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje możliwość naprawienia tego wypalenia. Powodem jest uszkodzona mata grzewcza. Tak czy inaczej musisz dostać się do niej i coś z nią zrobić. Albo naprawa maty o ile się da albo wymiana. Jak z matą nie zrobisz porządku to wypali nową dziurę. Dopiero potem tapicer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , niemam podgrzewanych siedzen a chciałbym zamontować sobie takie , czy z tym jest duzo roboty ? na słupku po stronie kierowcy u nug mam takie kostki , pomaranczowe,czerwony,rózowy,zielony, w który albo czy z którys tych kostek moze byc do podłonczenia podgrzewania foteli i czy postronie pasazera tez maja byc takie kostki ???

CAM00273.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mata zrobiła dziurę w tapicerce, to na 100% już nie działa. Miałem to samo u siebie, tylko że dziura nie była na wylot. Zlutowałem przepalony kabel i na razie działa, ale grzania siedzenia używam bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...