Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana fabrycznych głośników Avant


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni jestem posiadaczem Audi a4 b6 avant ze standardowym nagłośnieniem(nie BOSE). Niestety nie jest to dźwięk który mnie zadowala więc chciałbym wymienić audio. Na razie chciałbym żeby nowe głośniki grały pod RNS-D, jednak w przyszłości planuję zmienić radio na coś lepszego. Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 1000zł na wszystko(oprócz w/w radia) więc proszę o sugestię jak mogę to zmodernizować, oraz czy wystarczy wymienić głośniki, czy będę zmuszony ciągnąć jakieś nowe wiązki itp. Bo o ile ze sprawami mechanicznymi sobie poradzę, to w sprawach elektrycznych i elektronicznych jestem kompletnym laikiem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze warto rezać bose stage I ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

tu masz plus ze mozesz znaleść kogoś w okolicy kto juz montował bose i zobaczysz jak to gra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przód to troszkę mało, będzie brakowało niskiego basu szczególnie jak zagrasz z radia fabrycznego...ja robię teraz podobnie i po wielu dylematach robię tak: przód odseparowany - głośniki do wyboru Car Audio Team - głośniki, wzmacniacze, cb radio, anteny, GPS, nawigacja - Zestaw głośnikowy 16,5 cm, w cenie do 500 zł polecane są u-dimension el comp6, wytłumiłem solidnie drzwi + boczki + dystans z mdf-u pod głośnik... głośniki w tylnych drzwiach odcinam i daję suba do bagażnika...jest fajna skrzynka na subwooofer dedykowana akurat do avanta w lewy boczek - koszt ok. 300 zł do tego sub ok. 300- 500 zł, jakieś kable i styka.. w 1000 trudno się zmieścić...głośniki przód 400pln + skrzynka na suba 300pln + głośnik do skrzynki 350 pln + okablowanie min. 50 zł + maty do wytłumienia drzwi ok. 200-300 zł ( ja wytłumiałem też boczki )..daje razem ok.1300 i jest to chyba minimum....podobnie jak ty nie podchodzi mi bose wolę zrobić wszystko poza fabryką ale poniżej tej ceny ciężko zejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się do postu jak bedzie ktoś z okolic Łodzi to chetnie posłucham modyfikacji standardowego nagłosnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...