Treść opublikowana przez Chaberiusz
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę ze srebrnego b6 avant na ramkach widzianego przed 12-tą pod Twierdzą w Zamościu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyznaję się bez bicia, to ja [emoji4]
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z czarnego b6 avant na LZ52*** widzianego dziś przed 14-tą na Kamiennej w Zamościu
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika b6 kombi LZA16*** widzianego kilka minut przed 19-ta na swiatłach koło Nomi w Zamościu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie zapomnijcie wrzucić fotek [emoji3]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mnie nie bedzie, pracuję [emoji20]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czemu? BTW. to gdzie ja w końcu mam pojechać z tą yebaną klimą...? ...bo jak narazie to robicie zamęt jak w czwartek na Nowym Mieście. Jedź na Dzieci Zamojszczyzny. Będzie Pan zadowolony [emoji1]
-
niedokładny przegląd w ASO - pomocy
Z tym dwumasem to bym się wstrzymał jeśli wszystko chodzi jak należy. U mnie dwóch mechaników też chciało wymieniać dwumas jak miałem drgania na jałowym. Okazało się że to nie dwumas tylko synchro trzeba było ustawić (po wymianie rozrządu chyba tego nie zrobili).
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Na początek sprawdź czy masz drożny odpływ skroplin. Następnie oczyść parownik i powinno być ok.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
prosze 508 807 544 [emoji1]
-
Spotkania na drodze
Ok. 12-tej przy Carrefour w Zamościu widziany srebrny avant B6 (ramki p+t) na LLU. Pozdrawiam Kierowniczke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą widziane w Zamościu kolo Twierdzy niebieskie b5 avant LZA41*** Pozdrawiam
-
Bagażnik nie otwiera się z pilota
z tym otwieraniem jest tak że musisz przytrzymać wciśnięty ten przycisk przez kilka sekund i dopiero zwolni zamek
-
Bagażnik nie otwiera się z pilota
a wcześniej działało?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dziś ok. 17-tej w okolicy DT Łukasz widziane ciemne b5 sedan LZ50*** ramki przód i tył. Czyje?
-
pasy
Napisz co dokładnie zrobiłeś. Przyda się innym. Wyłączyłeś je kompem?
-
pasy
Jest jeszcze jedna opcja. Może wiozłeś coś na fotelu pasażera, czujnik zajętości fotela odnotował nacisk i dlatego się zapalała
-
Kontrolka żarówki
Średnie spalanie pokazuje w przybliżeniu ile pali twoje auto na przejechanym dystansie. Jeśli zerujesz co chwilę wskazania to nie dziw się że średnie spalanie wychodzi wysokie. Nie kasuj nic przez kilka dni, pojeździj i zobacz czy coś się zmieniło. Pamiętaj że wskazania na fisie nie muszą pokrywać się z rzeczywistością. Najlepiej spalanie sprawdzić przy tankowaniu. Przekreślona żarówka oznacza że któraś z żarówek się spaliła, przejrzyj czy działają wszystkie. Co do drugiej kontrolki to sprawdź poziom płynu w zbiorniczku. Jeśli jest ok to podepnij pod kompa, sprawdź zapisane błędy. Może któryś z czujników padł
-
Świrująca kontrolka zapięcia pasów
Jeśli zapala się przy zapiętych pasach to prawdopodobnie pada czujnik w klamrze. Na początek spróbuj przeczyścić kontaktem. Jeśli to nie pomoże to pozostaje już chyba wymiana klamry z czujnikiem. ps. następnym razem użyj szukajki, było już to poruszane
-
pasy
Jeśli zapala się przy zapiętych pasach to prawdopodobnie pada czujnik w klamrze. Na początek spróbuj przeczyścić kontaktem. Jeśli to nie pomoże to pozostaje już chyba wymiana klamry z czujnikiem. ps. następnym razem użyj szukajki, było już to poruszane
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja będę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
albo 600
-
Wymiana oświetlenia tablicy błąd
Nic to nie zmieni Brakuje opornika tak jak olas01 napisał