-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę ze srebrnego b6 avant na ramkach widzianego przed 12-tą pod Twierdzą w Zamościu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyznaję się bez bicia, to ja [emoji4]
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z czarnego b6 avant na LZ52*** widzianego dziś przed 14-tą na Kamiennej w Zamościu
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika b6 kombi LZA16*** widzianego kilka minut przed 19-ta na swiatłach koło Nomi w Zamościu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie zapomnijcie wrzucić fotek [emoji3]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mnie nie bedzie, pracuję [emoji20]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czemu? BTW. to gdzie ja w końcu mam pojechać z tą yebaną klimą...? ...bo jak narazie to robicie zamęt jak w czwartek na Nowym Mieście. Jedź na Dzieci Zamojszczyzny. Będzie Pan zadowolony [emoji1]
-
niedokładny przegląd w ASO - pomocy
Z tym dwumasem to bym się wstrzymał jeśli wszystko chodzi jak należy. U mnie dwóch mechaników też chciało wymieniać dwumas jak miałem drgania na jałowym. Okazało się że to nie dwumas tylko synchro trzeba było ustawić (po wymianie rozrządu chyba tego nie zrobili).
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Na początek sprawdź czy masz drożny odpływ skroplin. Następnie oczyść parownik i powinno być ok.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
prosze 508 807 544 [emoji1]
-
Spotkania na drodze
Ok. 12-tej przy Carrefour w Zamościu widziany srebrny avant B6 (ramki p+t) na LLU. Pozdrawiam Kierowniczke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą widziane w Zamościu kolo Twierdzy niebieskie b5 avant LZA41*** Pozdrawiam
-
Bagażnik nie otwiera się z pilota
z tym otwieraniem jest tak że musisz przytrzymać wciśnięty ten przycisk przez kilka sekund i dopiero zwolni zamek