Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1bv zmiana/zamiana na mniej twarde


gacyek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie się dowiedziałem że zawieszenie w mojej audi to 1bv. Podobno jest zawieszenie o tej samej wysokości ale o mniejszej twardości. Sprawa wygląda tak że noszę się z zamiarem zmiany z obecnego niskiego i twardego na niskie ale mniej twarde i nie wiem kompletnie jak tą sprawę ugryźć, co musiał bym wymienić i jak to wygląda. Proszę o fachową poradę. Dzięki i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tematów niżej :doh:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wymiana-zawieszenia-1bv-1be-mieksze-267645/

Szukajcie najpierw zanim coś piszecie, wymień amorki na te z 1BE, spingi są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat coraz bliżej wymiany amorów więc będę mógł założyć z 1be i powinno się poprawić jeśli chodzi o komfort jazdy:), czy takie amory są tylko ori czy dostanę je w sklepie z częściami zamiennymi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jakiej ceny mam się mniej więcej spodziewać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swojej 1bv koła 235/45/17 - od kilku m-cy walczyłem z tematem, kupiłem nowe na tył KYB 344808 odpowiednik oryginału do 1BV

Na przód KYB robi tylko jeden rodzaj 341845 i takie kupiłem, auto miało tył bardzo twardy i nieprzyjemny podczas jazdy dla pasażerów - założyłem koła 215/55/16" i tu poczułem sporą ulgę, troszeczkę komfortu ale tył nadal dość twardy, zamontowałem na tył swoje stare oryginalne amortyzatory i dopiero uzyskałem przyjemność z jazdy, obecnie założyłem 17" ale na podrzędnych drogach troszeczkę pasażerowie narzekają że twardo ale idzie wytrzymać bo ja się przyzwyczaiłem

Boję się myśleć jakie twarde auto bedzie na komplecie nowych amortyzatorów 1BV przy naszych dziurawych drogach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat chciałbym stare amory 1bv zmienić na 1be i zastanawiam się jaki to będzie koszt i czy są jakieś zamiennik ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...