Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w sprawie sądowej


gremlin112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnego dnia oszukała mnie, jak i innych użytkowników internetu pewna Pani.Sprawa zgłoszona na Policję itd. Sprawa w końcu znalazła miejsce w sądzie.Dostałem pisma, że rozprawa będzie dnia tego o tej godzinie, oraz mże mogę złożyć wniosek o zwrot moich pieniędzy itd. Wiosek złożyłem i na tym ucichło.Dzwoniłem osobiście do sekretariatu, bo nie przychodziły żadne listy, ale mówiono mi, że sprawa odbędzie się w innym terminie.Dzisiaj zadzwoniłem i okazało się, że sprawa zakończona wyrokiem i tylko tyle...Porażka ze strony Sądu, że o niczym nie informują.Teraz pytanie jak uzyskać informacje o wynikach rozprawy?Wysłałem jedynie pismo http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fms.gov.pl%2Fpl%2Fdzialalnosc%2Fprzeciwdzialanie-przemocy-w-rodzinie%2Finformator-dla-osob-dotknietych-przemoca-w-rodzinie%2Fdownload%2C2152%2C15.html&ei=7tKNU8TwK4aS7QbYuoHwDg&usg=AFQjCNGqIVO3fODVt05Y9fzcHrKQwY8UGw&sig2=4OHTGXb7l0Lbohg5WysoEA&bvm=bv.68191837,d.ZGU czy musiałem zrobić coś więcej?Na policji powiedziałem, że chcę być oskarżycielem posiłkowym, jednakże nie chciałbym włóczyć się po Sądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że wyrokiem nie zobowiązano Panią do naprawienia szkody? W wielu sądach nie uzyskasz informacji o treści wyroku przez telefon.

Wystąp o doręczenie odpisu wyroku lub udaj się do sądu i zobacz treść wyroku. Jesteś poszkodowanym to nie będzie problemu z uzyskaniem informacji i/lub odpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to były zakupy zrobione poprzez allegro bo jeśli tak to allegro tobie zwróci pieniądze za zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zakupy robione prze Tablicę, ale dzisiaj starsza miła Pani udzieliła mi info i wszystko jasne.Także temat do zamknięcia, wyrok zapadł na moją korzyść.Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...