Skocz do zawartości
IGNOROWANY

z Concert 2 na Concert 3


bosniak_sg

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w kwestii wtyczek bo z concert 3 wychodza 3 wtyczki a concert 2 ma ich 4 plus standardowe wyjscie antenowe a w concercie 3 nie mam w ogole.

Ponadtow w concercie 2 mam jaks pojedyncza zolta kostke nie wiem do czego a w concert 3 nie mam takiego wejcia jest tylko podobne podwojne biale.

IMG_20140606_091802.jpg

IMG_20140606_093213.jpg

IMG_20140606_103157.jpg

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Juz wiem, ze w tej duzej glownej brakuje mi jednej malej, ona chyba daje sygnal na przednie glosniki bo te mi teraz nie graja, najwiekszy rebus to ta zolta :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zastosować przejściówkę. Np. taką

ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E (4269669857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko w niej trzeba przełożyć 1 lub 2 piny bo ta jest do RNS-E albo zamówić od razu taką pod Concert 2+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do anteny znalazlem przejsciowke Adapter antenowy do nawigacji RNSE Audi A3 A4 A6 (4290094075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko dalej nie wiem po co ta zolta wtyczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta wtyczka to też antena jedna jest AM druga FM nie wiem jak jest w Concercie 2+ ale ja mam W Symphony 2+ podwójną wtyczkę do anteny i idą do niej dwa kable. Concert 2+ i Symphony2+ to praktycznie te same radia więc podłączenie jest takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostanie taka przejsciowke?

Sprawdź czy ta żółta wtyczka nie podejdzie do Concerta 2+ bez przejściówki bo wygląda podobnie?

O ile się nie mylę to jest antena od AM a tego raczej nikt nie słucha więc jak nie podłączysz to żadna strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak to rzeczywiście AM to ja olewam.

Nie jestem pewny na 100% ale w 99% to AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta wtyczka to antena diversity. Jeśli nie zmienisz wzmacniacza antenowego na taki z końcówką AF to nie możesz jej podłączać do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś Adapter antenowy Diversity RNS-E FAKRA AUDI A3 A4 (4305679019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. załatwi problem?

Czyli co uwsteczniłem sie zmieniajac te radia czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwi jak zmienisz wzmacniacz antenowy, zresztą przejściówka z diversity nie jest potrzebna, bo wtyczka pasuje. Concert 3 ma 2 tunery FM, Concert 2 ma 1, drugim kablem wraca sygnał do wzmacniacza o sile sygnału i na jego podstawie wzmacniacz robi korekcje, itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podlinkowac o co kaman z tym wzmacniaczem antenowym, chciłbym mieć jak wszystko w aucie jak Bóg przykazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam podlinkować? :) Jeśli chcesz żeby działały oba tunery w Concert 3 to musisz wymienić wzmacniacz antenowy na taki z końcówką AF lub AG :) Teraz masz pewnie z końcówką P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde, jak to wyglada, o jaki chodzi? Elektronika dla mnie to czarna magia.

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 06:42 ----------

Hmm? I co nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zadałeś sobie trochę trudu żeby przejrzeć wcześniejsze wątki? :) Wzmacniacz masz w bagażniku pod lewym boczkiem, zaraz pod szybą. A jak wygląda to sprawdź w necie, wystarczy w googla wpisać "wzmacniacz antenowy audi a4 b7" https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+front+light+led&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=B1qUU4TjDqWX7Qap7YGABg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=657#q=wzmacniacz+antenowy+audi+a4+b7&tbm=isch&imgdii=_, to chyba nie takie trudne? :) nie można wszystkiego dostać na tacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam takie cos w bagazniku jak wkleiles w linku, jak zrobie jego zdjecie, albo bede mial nr to podpowiesz na jaki mam wymienic zeby bylo ok? Trzeba bedzie ciagnac jakies dodatkowe kable? Czemu mam antene typu shark i nie mma w niej gps?

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 19:55 ----------

Zlozylem wszystko do kupy, wpialem przejsciowke do anteny i wszystko gra, ta zolta wtyczka jest luzna nigdzie nie wpinalem, co prawda w radiu jest wolne gniazdo, ale nie wiem czy mozna ja tam wpiac.

---------- Post dopisany 16-06-2014 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 11:23 ----------

Ok rozebrałem boczek i mój wzamcniacz antenowy wyglada tak

IMG_20140616_173823.jpg

Wywala mi na VCDS taki błąd

Adres 56: Radio Plik etykiet: 8J0-035-1xx-56.clb

Oznaczenie elementu: 8E0 035 186 AK HW: 8E0 035 186 AK

Komponent i/lub wersja: R Concert2+ H02 0220

Kodowanie: 0610321

Kod serwisu: WSC 06335 000 00000

VCID: 70E443501A32

Znaleziono 1 błąd:

00821 - Antena radiowa 2 (R93)

011 - Przerwa w obwodzie

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01101011

Priorytet błędu: 5

Częstość błędu: 1

Wew.licznik błędów: 83

Jak wymienie ten wzmacniacz z P na AG lub AF bład da sie skasowac i bedzie dzialalo OK? Bede mógł wtedy wpiąc w radio ta żółta wtyczke diversity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. AF będzie działał na pewno, AG powinien, musisz sprawdzić czy wejścia FM1 i FM2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...