Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów ... :hi:

Autko zakupione w styczniu 2014

Audi A4 B6 z 2004 r , 1.9 TDI :a4fan:

Kolor to LZ9W Ebonyschwarz Perleffekt

Wyposażenie:

Tak z grubsza to co jest na wyposażeniu:

- Kierownica skórzana z B8
- Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem
- Tempomat
- Klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa
- Grzane fotele
- Elektryczne szyby przód
- Szyberdach
- Reflektory bi-ksenonowe
- Włącznik świateł z funkcją auto
- Coming-leaving home
- Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne z kompasem :decayed:
- RNS-E

- Bluetooth
- Sprężyny Eibach Pro Kit -30mm
- Fele Ronal 8JX18 ET43

Aktualna moc:

Turbo BRD,virus,usunięty kat...

P9030835.jpg

Plany:

-Zderzak przedni S-line

-Fotele recaro

-Stabilizatory z RS4

-Gwint prawdopodobnie AP

Powoli na bieżąco coś tam wpada nowego do autka :)

To co zostało już zrobione w aucie...

-listwy drzwiowe s-line
IMG_20140404_WA0001.jpg

Audi_bok.jpg


-sufit s-line Podziękowanie dla turzol i ucho.77 :notworthy:

P1010229.jpg


-wymiana oświetlenia wewnętrznego na led

P1010233.jpg

-Siateczka do bagażnika

2014_06_18_19_25_16.jpg

- Lusterko z kompasem

2014_07_17_14_10_50.jpg

- Nakładki z podstopnicą z RS4 :kox:

PA280067.jpg

- Felgi RONAL 18X8J ET43

20150227_114151.jpg

- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

20150307_092832.jpg

- Heble 320/288

IMG_20150611_WA0003.jpg

20150614_180945.jpg

- Kierownica z A4 B8

20150906_141959.jpg

- FMIC 550x140x65mm

IMG_1847.jpg

IMG_1843.jpg
IMG_1832.jpg

- Bluetooth

20160211_122915.jpg

- Wydech by Baq Garage

IMG_2068.jpg

IMG_2065.jpg

IMG_2058.jpg

Moja skarbonka :kox:




P6220317.jpg

audi_foto_1.jpg
audi_foto_2.jpg
audi_foto_3.jpg
P1010327.jpg



audi_foto_4.jpg

audi_foto_5.jpg

audi_foto_6.jpg

Komentarze, uwagi mile widziane :whistling:

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

noo auto juz najwazniejsze rzeczy juz ma takze gratki :wink:

Opublikowano

jakim tam zacnym, golasa to ty nie masz :whistling:

więcej fotek zapodaj

Opublikowano

Elegancko :) dokładnie więcej fotel ;)

Opublikowano

To nie żadne zacne grono:wink:

Tylko grono specjalnej troski które nie umie wyleczyć się z rezania:grin:

Wytrwałości w rezaniu i nigdy nie przyznawaj się kobiecie co ile kosztuję bo ci fundusze utnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin:
Opublikowano

Autko na zdjeciach nie wyglada tak ładnie jak na zywo:) ładna sztuka :)

Opublikowano

Piękna sztuka ! Powodzenia w modzeniu ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj po długim oczekiwaniu w końcu dotarła paczuszka zza oceanu a w niej :banan::banan:

2014_07_16_19_34_53.jpg

2014_07_16_19_35_10.jpg

Podziękowania dla Piotrka (kopek07)

No i zakup brakującej maskownicy

2014_07_16_19_40_26.jpg

Opublikowano

:thumbup1:caly czas do przodu TOmek..:decayed:

Opublikowano

fajna karoca :wink: ale fele mi by sie podobaly na srebrno tak na czarno troche gina w aucie ale to twoje 4kolka wiec wiesz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
fajna karoca :wink: ale fele mi by sie podobaly na srebrno tak na czarno troche gina w aucie ale to twoje 4kolka wiec wiesz:decayed:

I tu się z tobą zgadzam :wink:

Opublikowano

Autko prezentuje sie kozak !

Opublikowano
  • Autor

Moduł i przełącznik (8E1 919 094 D) pod światła drl

P7260456.jpg

Opublikowano

Zadowolony będziesz:naughty:

Tomek zderzak sline jest na forum wystawiony:wink:

Opublikowano
  • Autor
Zadowolony będziesz:naughty:

Tomek zderzak sline jest na forum wystawiony:wink:

Ja myślę :decayed: jeszcze będę miał parę pytań ucho do ciebie odnośnie tego montażu :wink:

No i od razu zamieszkam w tym aucie :decayed::decayed: jak się moja dowie że jeszcze zderzak kupiłem :naughty:

Opublikowano

Ach te kobiety:decayed:

zawsze możesz powiedzieć ze znalazłeś mega okazję:wink:jak mój rns-e za 6stowek:grin:

co do drl-a to w sobote rezanko się szykuje więc możesz wpaść:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zestaw DRL już na samochodzie

P8220831.jpg

Muszę zmienić włącznik świateł bo kiepsko wygląda :facepalm:

audi_foto_7.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Przestaniesz małpować :grin:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:dance::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.