Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288


Tomi_81

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie ... Felunek elegancki... Myśle że z jakości malowania będziesz się cieszyć długo ... Tylko uważaj na krawężniki haha

Powered by LG G3s

bez przesady, miałem to samo koło, 4 sezony po renowacji i ani ryski nie było na rancie :grin:

przy 225/40 spokojnie mozna pod krawęznik podjechac bez obawy o porysowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze takie niż stal ;)

To na pewno :) ale to raczej zmiana wymuszona pod większe hamulce...

No i fajnie ... Felunek elegancki... Myśle że z jakości malowania będziesz się cieszyć długo ... Tylko uważaj na krawężniki haha

Powered by LG G3s

bez przesady, miałem to samo koło, 4 sezony po renowacji i ani ryski nie było na rancie :grin:

przy 225/40 spokojnie mozna pod krawęznik podjechac bez obawy o porysowanie

Tych poprzednich nie zajechałem to myślę że tu tym bardziej, a świadomość że są świeżo lakierowane to będę się trzymał z dala od krawężników :grin::grin:

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunki eleganckie, w sumie takie same sety felg, jak u mnie. :D Bardziej niz wjezdzanie na krawezniki to tu chodzi o PODJEZDZANIE DO kraweznikow, bo to tak im mozna narobic wieksze kuku. Z reszta no, nie oszukujmy sie, ale profile 40-35 nie koniecznie sa przeznaczone do aut, ktore lataja po kraweznikach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150310_151918.jpg20150310_151934.jpg20150310_151953.jpg

No i założone :decayed:

Pany jakie dystanse proponujecie aby to ładnie spasiło a nie wystawało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie, to trzeba sobie pomierzyć ile tego dystansu potrzeba :decayed: ogólnie dobrze siadło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza będzie sprawdzić :) ale z tego czytałem spokojnie dystans na przód 11mm a tył 15mm i powinno być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przy 8 calach i et35 mi brakowało 5mm na przód i 10mm na tył, ale najlepiej zmierzyć, łata, miara i wyjdzie ile brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza będzie sprawdzić :) ale z tego czytałem spokojnie dystans na przód 11mm a tył 15mm i powinno być ok...

Akurat wszystko zależy od zawieszenia, im niżej tym inaczej to wygląda. Zmierzyć najprościej i takie kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co jest teraz to na przód bym dał 8mm, a na tyłek z 15mm, tylko że te 8mm to bez centrowania i na przedniej osi przy wyższych prędkościach może okazac się "wkur...zające" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co jest teraz to na przód bym dał 8mm, a na tyłek z 15mm, tylko że te 8mm to bez centrowania i na przedniej osi przy wyższych prędkościach może okazac się "wkur...zające" ...

czemu w********ce?! Na 8mm z przodu spokojnie koło siądzie na piaście, tym bardziej, że ma ori felgi bez pierścieni centrujących :)

...a i oczywiście ładnie się to ogląda...czyt, wątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dystansie 8mm wejdzie jeszcze koło na piastę ?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np w b5 nawet przy 10mm łapie się jeszcze koło na piastę...fakt faktem, trzeba pomóc sobie troszku nogą...trzyma jeszcze ze 2 mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sobie kiedys sprawdze, w golfie przy 5mm juz bylo ciezko z tym, zeby sie felga trzymala na piascie, no i przy predkosciach powyzej 130 bardzo drżała kiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra hamulce 320/288 już są do tego komplet nowych tarcz i klocków plus nowe osłony tylne i przewody w oplocie wszystko od Dev_a

20150330_121641.jpg

Jedynie kolor jest :facepalm: nie jest to żółty o jakim myślałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra hamulce 320/288 już są do tego komplet nowych tarcz i klocków plus nowe osłony tylne i przewody w oplocie wszystko od Dev_a

20150330_121641.jpg

Jedynie kolor jest :facepalm: nie jest to żółty o jakim myślałem...

W takim kolorze miałem za młodu komara :decayed:

Bliżej mu chyba do zielonego jak do żółtego, ale jak tak patrzę to taki niepowtarzalny kolorek, ma w sobie coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim kolorze miałem za młodu komara

Dzięki ;)

Bliżej mu chyba do zielonego jak do żółtego, ale jak tak patrzę to taki niepowtarzalny kolorek, ma w sobie coś

No jak dla mnie to bardziej w seledyn wchodzi...no faktycznie ma coś nie jest żółty :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daltoniści... :grin:

...a tak serio kolor to tak między żółtozielonym, jaśminowym a miętowym :decayed:

...i ja bym nie zmieniał, bo na pewno nikt go nie ma :wink: i nikt Ci nie będzie gadał, że czerwony...będzie szybszy :grin:


a tak właściwie to jest zieleń wiosenna... :)

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...