Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grimfrost

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grimfrost

  1. cześć, proszę o rozkodowanie VIN-u do Q5 WA1LFAFP8DA009626 dzięki serdeczne.
  2. hey, proszę o zdekodowanie VINu do SQ5: WA1VGAFP3EA102822 dzięki, pozdr.
  3. cześć, czy ktoś z Was ma może jakieś namiary na fajny nocleg w Primosten lub okolice, szukamy 3bed apartamentu
  4. spoko, dzięki za info, pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku
  5. dzięki, a masz może jakis namiar?
  6. cześć, czy może ktoś z Was polecić jakiś dobre miejsce, nocleg nad Balatonem dla rodziny 2+2? szukam czegoś na koniec lipca
  7. niedobrze, ale jakby co to miej na uwadze. Powodzonka
  8. Piękne autko, środek meeegaaa! Jak będziesz myślał o sprzedaży to daj cynka, pozdr.
  9. Auto meeeegaaa!! Graty wozu, też szukam takiego z tym, że do 45tys. więc pewnie wpadnie 2006, może 2007 , e61 w M paku kosi mazaki!
  10. emblematy na drzwiach i na grillu jeszcze na starym felunku i na zimowo: powoli myslę o sprzedaży mojej B6-tki, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o info na priva, szukam czegoś większego, więc wybór raczej padnie na A6 C6, może ktoś refelektuje zamianę? ) Gdyby ktos był zainteresowany poniżej link do olx, kontakt mailowy lub tel. http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-avant-awx-1-9-tdi-165-km-345-nm-s-line-2002-ac-oc-nnw-CID5-ID9cMKn.html mały update: auto jeszcze w moich rękach, jakoś martwy sezon czy coś, ogólnie cały czas na sprzedaż, szukam jakiejś przyzwoitej C6-tki, ale gorzej chyba będzie coś kupić niż sprzedać przyzwoicie:), w międzyczasie wpadły nowe lacze na lato wzor RS6 II ET35, foty w linku OLX-a, http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-avant-kombi-awx-1-9-tdi-131km-s-line-2002r-CID5-ID9cMKn.html Autko sprzedane, temat do zamknięcia, teraz trzeba ogarnąć jakąś przyzwoitą A6-tkę
  11. Jest moc, autko gitara, właśnie takiego avanta mi trzeba
  12. auto miazgaaa, ten dźwięk V8 niszczy, bezawaryjności!
  13. Kolego, przy 8 calach i et35 mi brakowało 5mm na przód i 10mm na tył, ale najlepiej zmierzyć, łata, miara i wyjdzie ile brakuje
  14. Graty wozu, kolor na duży +, powodzenia w rezaniu i bezawaryjności!
  15. Felgi miazgaaaaaa!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.