Treść opublikowana przez grimfrost
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
O ********* autko mega, szkoda, że Twoja A4-ka uciekła, bo brałbym jak cygan zasiłek Bezawaryjności i powodzenia w rezaniu!
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
To sie spiesz bo niejeden ma chrapke No już zacząłem zaciskać pasa i składać kapustę
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Autko meegaaaa!!! Gdybyś reflektował w przyszłości sprzedaż to daj cynka, miałem brać B7, ale chyba jednak poczekam, dościułam i łyknę jakąś B8-kę, pozdro i bezawaryjności!
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
łooooooo, szybka decyzja i powiem Ci, że zabiłeś mi gwoździa, jeśli kumpel się zdecyduje na mój to robimy deala, jak nie opchnę auta to z kasą się nie wyrobię i będę musiał się wstrzymać ze 2-3 miechy
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Jak się rozmyslisz i będziesz chciał pogonić to daj cynka, cały czas jestem chętny na to wozidło, fajna sztuka i rzut beretem do Ciebie
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No moc juz jest całkiem całkiem, ciekawe jak będzie się odpychał po korekcie, zrób może film przed i po zabiegu
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
tak pasuje przez weekend założony pakiet zima pikny ten Avancik, bezawaryjności
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
to może Miro 111 plus czarnuch na froncie?? https://www.pinterest.com/pin/530650768567959787/
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
A koło zostaje czy coś nowego,większego? Heble?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Może zamiast dekorów alu zapodać RS4 Carbon??
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Auto rwie suty, jakie plany?? Więcej mocy?
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
u mnie kolego tak tył siedział, z tym, że nic się nie tłukło, sprężyny ori 1BE, więc nie zmieniałem sprężyn, tylko gumy pod sprężynami wymieniłem na wyższe, przez co autko podniosło się i wyrównało, wcześniej tył siedział 2 cm niżej, dostepne na alledrogo po 10 zeta
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ok, dzieki za pomoc
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
więc to jakaś lipa i w sumie za 600 to sie srednio opyla chyba nie?? Bo te tarcze i klocki to raczej na złom sie nadaja, więc zostaja jarzma i zaciski
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam wszystkich, potrzebuje pomocy w temacie upgrade'u hebli do mojej a4 b6 AWX, mianowicie: 1. czy do ponizszej felgi ET45 16 cali wejdzie 320/288 od B7 3.0tdi, 2.0 TFSI ?? http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-B6-B7-16-5-Spoke-Alloy-Wheels-and-Tyres-Set-of-4-5X112-8E0601025B-2-/171193663917?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item27dbf001ad 2. oglądałem dzis na szrocie niby heble z 3.0 tdi B7 i nie pasuje mi zarówno średnica jak i grubość tarczy, przód 324(5) ok i gr. 24(5) niby nowe, ale jakieś niewymiarowe, powinny chyba mieć 320/28mm nie? dzięki z góry za pomoc
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
fura koxxx, ja obecnie mam repliki RS4 18 cali ET35 i fakt, to nie to samo, gdyby ktos był chętny to chętnie pogonię i wtedy poszukam Ori
-
[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **
Prostuje rogi ten avancik, z chęcią zamieniłbym sowjego AWX-a na cuś takiego, bezawaryjności i powodzenia w rezanku, pozdr.
-
2002 1.9 tdi AWX s line FWD 130
dzięki Panowie, w sumie to zawiecha, fele były, ale poszły, będą 18-tki, fotele kubły, które chętnie bym wymienił na alkantarę, i w sumie chyba tyle, zderzaki standard, może zmienię, ale najpierw biorę się za motor, potem reszta, no chyba, że po drodze będzie cos wpadać ciekawego okazyjnie, pozdr. ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 08:31 ---------- letni setup ---------- Post dopisany 08-07-2014 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 18:03 ---------- Mały update: - Virus+EGR off, na razie 157km i 300NM bo sprzęgło zagrało, więc trzeba było zapodac nowe, siedzi SACHS + nowy termostat i przy okazji gumy pod sprężynami wkrótce korekta, może wypluje ze 170/370. zobaczymy - LEDy, tablica + środek, sufit, drzwi, nogi - wycieraczki aero + tył Q5 - grill na czarnucha lakiem + halogeny czarna folia - dekory folią 4d CARBON BLACK, Myslałem, że będzie gorzej, ale daje radę, jak będzie kwit to wpadna ori RS4 - zregenerowane wł.światła + rączka drzwi kier. i przyciski szyb, wkrótce pozostałe plastiki no i tyle, w planach jeszcze masa rzeczy pod warunkiem, że nie zmienię na B7 lub A6 C6 kilka fot ---------- Post dopisany 28-07-2014 at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 14:44 ---------- mały update po korekcie softu, seria 280Nm i 139 kucy, po virusie ma 340 i 160 z hakiem , daje rade
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
również widziałem, szczena opada, mega furacz, gratuluję i pozdr.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No też byłem, widziałem, zacna fura, gratuluję i pozdrawiam!
-
A4 b6 prwie, że german...
ładna sztuka, powodzonka w rezaniu i bezawaryjności, pozdr
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ok, dzięki za pomoc, pozdr.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie, jesli mam multi w A4 B6 i chce zmienić na multi A4 B7 to czy wystarczy sama kiera z poduchą czy potrzebuję dodatkowych gadżetów i co z kodowaniem? Chciałbym również dolozyć RNS-E i mieć sterowanie w kierze, teraz mam symphony 2, sterowanie w kierze radiem i telefonem, dzięki z góry.
-
Kupno sprezyn i amortyzatorow 1BE
chodzi mi o cos takiego GUMA POD SPREŻYNĘ Astra Lanos BMW3 Passat B5 Corsa (4044648418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kupno sprezyn i amortyzatorow 1BE
znalazłem takie same jak moje w ogłoszeniu, sprawdzę wysokości i porównam, może moje są już wygniecione, jest hak, może kemping na nim chodził, sprawdzę najpierw te sprężynki i się odezwę ---------- Post dopisany 12-03-2014 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 10:50 ---------- a myslaleś może o gumach pod sprężynę??