Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak :decayed:

Obecnie felgi ASA na pierwszej stronie fotki :wink:

Opublikowano

Ja bym takie na lato chciał, a tu się w zimę burżuazja na 18 calach buja. ;)

Opublikowano

Ja bym takie na lato chciał, a tu się w zimę burżuazja na 18 calach buja. ;)

Który to taki kozak :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Hehehe :D

Wszystko wedle upodobań i zasobności portfela ja na razie zima 15 stalówki ale może wpadną 16-17 na zimę zobaczymy

Opublikowano

Ja bym takie na lato chciał, a tu się w zimę burżuazja na 18 calach buja. ;)

Ja tam burżujem nie jestem ale już nawet ja mam na zimę 18" :P

Tomi - furka świetnie się prezentuje a mody i plany w dobrym kierunku ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć. Mam pytanie. Ten wykres to sam program czy coś jeszcze? Jak na 1.9 wygląda obiecująco ;)

Opublikowano
  • Autor

Stronę wcześniej masz już odpowiedz na to pytanko :wink:

Opublikowano

No tak. Ale chodzi mi jeszcze o dolot i wydech. Bez przeróbek? Przy ori średnicy ciężko wydolić tyle kucy i Nm. A jakiś większzy IC?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W związku z tym, że w moim temacie nic się nie dzieje :kwasny: a mamy już nowy rok,a jak to mówią nowy rok nowe możliwości także szykuje małe rezanko mianowicie planuje porządnie umyć auto po zimie na dwa wiadra ale najpierw muszę zainwestować w drugie, bo mam jedno :facepalm: i odkurzyć oczywiście w środku także będzie się działo ... :D:D:D

A tak serio to felgi poszły do malowania myślę,że w tym tygodniu będą.W marcu zamawiam nowe oponki wybór padł na falken ze 914 w rozmiarze 225/40/18

58187.36_8.942813E-02_falken_ze_914.jpg

20150307_104520.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Dobre opony :thumbup1: Miałem kiedyś takie dwie na przodzie i fajnie się na nich jeździło. Myślę, że będziesz zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

Mam taką nadzieje ogólnie kierowałem się opiniami na różnych portalach także pojeździmy zobaczymy jak się będą sprawować.

A co do planów na ten rok to wrzucenie hebli 320/288 można powiedzieć że jest to w trakcie realizacji :decayed: no i założenie FMIC i to by było na tyle ....

Dziś odebrałem felgi :decayed: i od razu zamówiłem oponki...

20150227_114151.jpg20150227_114201.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Proszkowo malowane?

Opublikowano
  • Autor

Tak proszkowo z chemicznym ściąganiem poprzedniej powłoki

Opublikowano

Wyglądają świetnie :kox:

Opublikowano

W proszku niema tak ładnego koloru jak ori który pięknie mieni się w słońcu, ale to Tobie ma pasować ;)

Opublikowano
  • Autor

Zgodzę się z Tobą, ale ja jestem z efektu zadowolony wiadomo gdybym kupił te felgi w bardzo dobrym stanie, to bym ich nie malował :)... jest dobrze :wink:

Opublikowano

No i fajnie ... Felunek elegancki... Myśle że z jakości malowania będziesz się cieszyć długo ... Tylko uważaj na krawężniki haha

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dlatego zastanawiam się czy je zakładać :grin::grin:

Opublikowano

felgi :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Takie tam felgi na przyszłą zimę :facepalm:

20150228_124317.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.