Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Synek ładnie działasz,licznik fany bayer :thumbup1: widzę że z bt dałeś się przekonać na wizytę w KRK :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Synek ładnie działasz,licznik fany bayer widzę że z bt dałeś się przekonać na wizytę w KRK

Poleku ale do przodu :) no tu muszę przyznać że gość jest dobry i robi naprawdę fachowo także śmiało można go polecić.

Opublikowano

To fakt,wyebał ci przy okazji przejściówkę z rns-e?

:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

To fakt,wyebał ci przy okazji przejściówkę z rns-e?

Wiesz co że nie pamiętam :) ale wydaje mi się że tak.

Niestety ze starości odpadł wydech :grin::grin::grin:

20160525_150952.jpg


Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo wpadł nowy :naughty::naughty::naughty:

20160525_151723.jpg

:wink:

Opublikowano

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo wpadł nowy
otóż to :naughty: pełen przelot 2,5?
Opublikowano
  • Autor

otóż to pełen przelot 2,5?

Od turbo 2,75 reszta 2,5.... oczywiśćie auto znów trafiło do Baq-Garage

Tak to mnie więcej się prezentuje... miałem teraz odstawić do lakiernika, ale zdrowotnie się rozłożył no i się trochę poprzesuwało, ale myślę do końca czerwca będzie ogarnięte wtedy wrzucę jakieś lepsze fotki....

20160525_15155311.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Zderzaczek z S elegancki,a wydeszek prawidłowy ;-)

Opublikowano

Tomi dupka pierwsza klasa :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tomi dupka pierwsza klasa

No mi też się podoba :D będzie polakierowany wleci lotka wtedy to zacznie jakoś wyglądać.


Teraz pewnie warczy jak V8

Taaa :) tylko muszę sobie zgrać dźwięk do auta :grin::grin:

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Piękny wydech :slina::kox:

Opublikowano

Wow, jestem pod wrażeniem. Wymarzony wózek. Pozdrawiam.

Opublikowano

jakie to są końcówki?? 90mm czy 100mm ??

mógłbyś podrzucić jakieś foto z bliska??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakie to są końcówki?? 90mm czy 100mm ??

mógłbyś podrzucić jakieś foto z bliska??

Miały być 90 i takie też są dokładnie 89mm

Wyżej masz poglądowe foto :wink:

W końcu się zmobilizowałem :facepalm: i wymieniłem klapę schowka i wrzuciłem lodówkę :)

20160618_183445.jpg20160618_175604.jpg

Niestety autko jeszcze nie polakierowane bo lakiernik delikatnie mówiąc poleciał w .... :thumbdown: jutro jestem umówiony do następnego...

No oczywiście nie zapominając o eksploatacyjnych sprawach 14.06.2016

Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Filtr oleju
Filtr powietrza
Filtr kabinowy

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Tomek ładnie działasz przy aucie wszystkie mody na ogromny plus niedługo nie będzie co robić jak w takim tempie dalej to będzie szło :decayed: pozostanie tylko QUATTRO do dorzucenia :naughty:

Ogólnie BRAWO TY :oklasky: Furka mega mi się podoba jak tak patrzę to żałuje że nie sprawiłem sobie AVANT-a :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie BRAWO TY Furka mega mi się podoba jak tak patrzę to żałuje że nie sprawiłem sobie AVANT-a

Dzięki za dobre słowo :D

A więc tak autko pod koniec lipca trafi dopiero do lakierowania... no cóż zrobić terminy :facepalm:

Pod koniec czerwca jestem umówiony na korektę programu po dołożeniu IC i zrobieniu wydechu no i jeszcze zostanie do zrobienia klima bo sprężarka do wymiany i tyle w tym roku...

Opublikowano

:decayed:Bardzo ładna audiczka :D Jakie koszta takiego wydechu?? na PW jak można

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko wczoraj w końcu odebrane od lakiernika :) także zaczyna to wyglądać jak chciałem jeszcze tylko przedni zderzak i będzie malina dla mnie.... :D

audi1.jpg

audi_2.jpg

20160821_100907.jpg

Teraz to by się przydała korekta całego lakieru ;)

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Autko wczoraj w końcu odebrane od lakiernika :) także zaczyna to wyglądać jak chciałem jeszcze tylko przedni zderzak i będzie malina dla mnie.... :D

audi1.jpg

audi_2.jpg

20160821_100907.jpg

Teraz to by się przydała korekta całego lakieru ;)

I w końcu wrzuć te letnie koła i ściągnij ta zimę:D fajnie zaczyna wyglądać jeszcze przód s-line i będzie super

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I w końcu wrzuć te letnie koła i ściągnij ta zimę fajnie zaczyna wyglądać jeszcze przód s-line i będzie super

Był taki plan, żeby te koła na zimę zostawić i 19 miały wpaść, ale na szczęście mi przeszło i zostaje ten setup co jest.

Auto pojechało na małe odświeżenie lakieru do https://www.facebook.com/CarsDetailingGliwice/ czyli jednoetapową korektę lakieru i nałożenie wosku oraz usunięcie licznych wgnieceń.

20160910_140547.jpg20160910_140512.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.