Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 5.01.2018 o 16:50, Weelkoo napisał:

Uzupełniona lista :)

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4. vaver b8 - 12 styczeń godz. 10

5. v_m - 535XI F10, wstępnie umówiony na FMIC - 16 styczeń

6. Cycucds BMW F25 - 17 styczeń 10:00

7.

8.

9.

10.

 

Opublikowano
W dniu 3.01.2018 o 17:43, afroo. napisał:

Dynosoft ma promocję w styczniu 20% na softy także pytajcie osobiście bo może się okazać, że wyjdzie taniej niż na grupówce. :whistling:

Tak jak mówiłem - cena za soft w mojej furze w ramach styczniowej promocji to 1280zł.

Grupówka kosztowałaby mnie 1250zł+100zł automat+100zł q = 1450zł.

:hi:

Opublikowano

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4. vaver b8 - 12 styczeń godz. 10

5. v_m - 535XI F10, wstępnie umówiony na FMIC - 16 styczeń

6. Cycucds BMW F25 - 17 styczeń 10:00

7. BMW F10 - 17 Styczeń

8.

9.

10.

Opublikowano
  • Autor

1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 styczeń

2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14

3. Weelkoo - A6 C7 - 15 styczeń godz. 10

4. vaver b8 - 12 styczeń godz. 10

5. v_m - 535XI F10, wstępnie umówiony na FMIC - 16 styczeń

6. Cycucds BMW F25 - 17 styczeń 10:00

7. BMW F10 - 17 Styczeń

8. Kondziojz - 24 stycznia, na godzinę 10

9.

10.

Opublikowano

Wklejajcie wyniki wirusa :D

 

Opublikowano
21 minut temu, v_m napisał:

Wklejajcie wyniki wirusa :D

 

mówisz i masz :)

DynoF30.jpg

 

Opublikowano

Ja już po , dzięki " Gibons"  i też podziękowania dla kolegi "Weelkoo" za szybkie ogarnięcie listy :hi:

A tak u mnie wyszło . 

aa7620f767d7f3a1med.jpg

Opublikowano

caly Ali plasko musi byc. ladnie z 2.0 naprawde ladnie.

Opublikowano

Dziś była moja kolej - operacja zakończona sukcesem :) Program zachowawczy bo sprzęgło jak się okazuje już trochę przykatowane przez poprzednich właścicieli zapewne ale z wyników jestem zadowolony :good:

cdnb.jpg

Opublikowano

Jest jeszcze szansa na akcje? [emoji16] Mój kumpel chciałby podnieść moc w Touranie 2.0TDI 170KM ze skrzynią DSG [emoji6]

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, akjam napisał:

Jest jeszcze szansa na akcje? emoji16.png Mój kumpel chciałby podnieść moc w Touranie 2.0TDI 170KM ze skrzynią DSG emoji6.png

dzwon umawiaj sie

Opublikowano
dzwon umawiaj sie
[emoji106] Dzięki za info!
Opublikowano

ja się załapałem na ostatni już wolny termin 31 stycznia :)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie robimy jakaś grupowke na korektę Softu?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich . Skorzystałem z polecenia na forum BMW czy będziecie jeszcze organizowali akcję u Aligatora ?

Edytowane przez argentorat

Opublikowano

ja też bym miał F31 na program

Opublikowano
  • Autor

Możemy coś zorganizować ktoś jeszcze jest chętny ?

Opublikowano
43 minuty temu, Gibons napisał:

Możemy coś zorganizować ktoś jeszcze jest chętny ?

Poprzednią robiłem w vtech w Krakowie bo Aligator miał terminy ho ho mimo że do Niego mam 10km. Ja się piszę na 100 %

Opublikowano
  • Autor

Nie ma problemu trzeba tylko 10 osób. mogę dać info jeszcze na forum a5 a jak ktoś siedzi na innym forum niech tam wrzuci. W weekend zapytam Wojtka o terminy bo też musze do niego podjechać

Opublikowano

Dam info na forum BMW

1. L.e.s.t.e.r F30 2.0D RWD

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.