Highfly

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Highfly

1. Dziwny problem. Po zaryglowaniu drzwi od wewnątrz przyciskiem w drzwiach kierowcy lub automatycznym zaryglowani drzwi po przekroczeniu 20-30km/h nie można tylnych obu drzwi otworzyć od zewnątrz. Blokada rodzicielska wyłączona, aczkolwiek nad nią jest okrągły plastik z symbolem, kłódki, który się przekręca i nie wiem do czego służy - w każdym położeniu tej kłódki problem nie znikał. Od zewnątrz po wewnętrznym lub prędkościowym zaryglowaniu zaryglowaniu można otworzyć tylko po wyciągnięciu pilota za stacyjki i naciśnięciu na nim przycisku odblokowania. Poza tym wyskakują błędy, które może mogą mieć związek: 2 Faults Found: 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe ktoś, coś ?
  2. Siemka, Mam mały problem z oświetleniem wnętrza pojazdu. Na początku myślałem, że to wina bezpiecznika albo spalonych żarówek. Sprawa dotyczy prawych tylnych drzwi pasażera - czerwona obrysówka oraz oświetlenie progu. W obu przypadkach na wtyczce napięcie wynosi 0 !!! ??? . Sprawdziłem wiązkę pomiędzy drzwiami a karoserią i nie widać żadnych przetarć. Skąd brak prądu na wtyczce i z którego miejsca rozpocząć szukanie prądu ?? Drugi problem dotyczy podświetlenia nóg prawego tylnego pasażera - na wtyczce indukowane jest za niskie napięcie - 6V !!! a żarówka jest 12 V i znów nie świeci !! Miałem podobny problem z podświetleniem nóg pasażera z przodu tzn było za niskie napięcie znowu 6V i lampka się nie paliła. Wtyki nie wyglądały na zaśniedziałe (mam fotki jakkby ktoś chciał zobaczyć) ale sprawdziłem miernikiem kilka razy , pogmatwałem wtyczką i o czarodzieju !!!! ....problem na chwilę znikł. Z tylu nie do dało to poprawy. Nie wiem, spryskać to kontaktem do zaśniedziałych styków i zobaczyć czy przyniesie efekt czy ktoś ma inny pomysł. Wtyki wyglądają nieźle, ale na wszelki wypadek wziąłem iglaka i kilka razy wetknąłem we wtyczki gdyby przyśniedziały w środku ale bez efektu. Wtyczka wychodzi z siedzenia, przewody są krótkie i słabo się dobrać do przewodów. Sprawdzałem napięcie na aku i jest wzorowe. Problem dotyczy co dziwne tylko prawej strony pojazdu, lewa jest ok.
  3. Dla potomnych.....wymiana wzmacniacza anteny rozwiązała problem.
  4. Witajcie drodzy forumowiczowie, Mam następujący błąd w module/sterowniku radia : Address 56: Radio Labels: 8E0-035-1xx-56.LBL Controller: 8E0 035 186 Component: concert II GRO 0008 Coding: 01005 Shop #: WSC 63351 VCID: E4BBAF936743 1 Fault Found: 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 49-10 - No Communications - Intermittent Nie wiem czy to zbieżność okoliczności, ale pojawił się przy okazji jak robiłem pierwszy raz skanowanie błędów po zmianie języka z francuskiego na angielski (auto z francji). Wcześniej nagminnie występował błąd: Address 56: Radio Labels: 8E0-035-1xx-56.LBL Controller: 8E0 035 186 Component: concert II GRO 0008 Coding: 01005 Shop #: WSC 63351 VCID: E4BBAF936743 1 Fault Found: 00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier 36-10 - Open Circuit - Intermittent wskazujący najczęściej na problemy ze wzmacniaczem. Wzmacniacz nie wymieniany a naprawiany forumowym sposobem, w wyniku którego problem i tak powracał. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co może być przyczyną błędy 01317 i ewentualnie co sprawdzić ?? Czy zmiana języka w FIS mogła mieć na to wpływ a może jest to następstwo drugiego błędu? Wiem, że jest to błąd komunikacji z deską wskaźników, ale co dalej ? Będę wdzięczny za każdy trop gdyż na forum nic konkretnego nie znalazłem ?
  5. Będę chciał zamontować Bose zamiast ori Concert. Czy ktoś z małopolskiego i okolic jest w stanie pomóc albo to zrobić ??
  6. 01274 (41-10) - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) ; Blocked or No Voltage - Intermittent 00604 (30-10) - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) ; Open or Short to Plus - Intermittent co oznaczają te dwa kody błędów ?
  7. ja się załapałem na ostatni już wolny termin 31 stycznia
  8. Highfly

Jaki rozmiar felg 19''

Pod seryjne 1be, ewentualnie ze springiem eibach prokit - 30mm jaką max felgę polecacie, żeby jeszcze to znośnie wyglądało ?