Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Termin umówiony na pierwszy wolny - 7 czerwiec

Edytowane przez argentorat

Opublikowano
  • Autor

Dzwonic dzwonic dzwonic. Nie jest latwo sie dodzwonic bo ma duzo roboty ale probowac caly czas najlepiej z rana

Opublikowano

Witam

Niestety ja odpadam

Dodzwonilem sie wlasnie i z racji ze juz mam termin odmowil mi grupowego strojenia

Fakt moglbym sie wykreslic i wpisac na nowo ale raz ze to lekko nie fair a po drugie niestety zalezy mi na terminie

Opublikowano

Ja jestem już umówiony na 11.06 

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzwonić i umawiać termin jeśli nie będzie 10 samochodów nie będzie grupówki.

Opublikowano

Ja jestem umowiony na 8 czerwca

Opublikowano

12.06 godz 10:00

Opublikowano

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon
6. Kreanga BMW
7. Zari93 forum A5
8. toja
9. Vaver Superb
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rawal123  3.0TDI CCWA

 

 

Jak wyglada z resza? Czas na ustalenie terminu jedynie do dzisiejszego wieczora!!

 

Opublikowano

Ja napisałem maila do Wojtka wczoraj z pytaniem o termin.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Flauros napisał:

Ja napisałem maila do Wojtka wczoraj z pytaniem o termin.

Email możesz pisać do mnie może znajdę czas żeby odpisać. Do Wojtka dzwoń aż się dodzwonisz.

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Email możesz pisać do mnie może znajdę czas żeby odpisać. Do Wojtka dzwoń aż się dodzwonisz.

W ciagu 10 lat Wojtek odpisywał mi na maile kilkukrotnie, jeżeli ma dużo biezacej pracy to jest to dla niego wygodniejsza forma. Jak bede mial czas to zadzwonie.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Flauros napisał:

W ciagu 10 lat Wojtek odpisywał mi na maile kilkukrotnie, jeżeli ma dużo biezacej pracy to jest to dla niego wygodniejsza forma. Jak bede mial czas to zadzwonie.

Umowa jest taka że dzwonicie i terminy mają być ustalane na już. W przeciwnym razie grupówka się nie odbędzie. Skoro jest 10 osób 100% zainteresowanych dzwonić i umówić termin i sprawa jasna. Jak każdy będzie czekał to za raz nic z tego nie będzie.

Opublikowano

Ja ktoś jest zdecydowany to zadba i zadzwoni, widocznie nie zależy 

Opublikowano

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon
6. Kreanga BMW
7. Zari93 forum A5
8. toja                                                 22 czerwca
9. Vaver Superb
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rawal123  3.0TDI CCWA

 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, WydRos napisał:

Ja ktoś jest zdecydowany to zadba i zadzwoni, widocznie nie zależy 

Tylko że jeżeli ten ktoś nie zadzwoni i nie umówi terminu Ty też go nie będziesz miał bo grupówka odbędzie się jak umówi się 10 osób a nie np 7 czy 6. lub zachowasz termin ale zapłacisz normalnie.

Opublikowano
5 minut temu, Gibons napisał:

Tylko że jeżeli ten ktoś nie zadzwoni i nie umówi terminu Ty też go nie będziesz miał bo grupówka odbędzie się jak umówi się 10 osób a nie np 7 czy 6. lub zachowasz termin ale zapłacisz normalnie.

No to o tym mówię ze jakby komuś zależało to by zadzwonił, a stracimy na tym wszyscy 

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Email możesz pisać do mnie może znajdę czas żeby odpisać. Do Wojtka dzwoń aż się dodzwonisz.

Witam jestem tu nowy i nie z grona a4, ale jestem zainteresowany tuningiem bmw x3 xdrive 2.0 diesel.

Moge sie przyłaczyc?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, trybko napisał:

Witam jestem tu nowy i nie z grona a4, ale jestem zainteresowany tuningiem bmw x3 xdrive 2.0 diesel.

Moge sie przyłaczyc?

Tak dzwoń jutro do Wojtka 606 341 144 Powiedz że jesteś z grupówki z forum A4 od Gibonsa ustali Ci termin i powie cene. Jak ustalisz termin napisz tutaj w temacie

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Ok. Dam znac jak ustsle termin.

Opublikowano
14 godzin temu, toja napisał:

1. Wydros A4 B8 CAGA                       12 czerwca 10:00
2. Trumpet A4 B8                               11 czerwca
3. Flauros A5 B8 3.0TDI Quattro        18 czerwca 10
4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r      7 czerwca
5. Greg81 Forum Leon                         11 czerwca (msg ponizej)
6. Kreanga BMW
7. Zari93 forum A5
8. toja                                                 22 czerwca
9. Vaver Superb
10. Siwy90                                           8 czerwca

11. Rawal123  3.0TDI CCWA

cyt:

Wysłano: 21 maja 2018, o 16:09
przez greg81

Dzwoniłem i jestem umówiony na 11 czerwca:)
 

 

Edytowane przez Flauros

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.