Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ja tu jestem nowy ten grupowy chip to jest jeszcze bo jak tak to ja chętny 

Opublikowano
W dniu 10.09.2018 o 17:11, Wojtek19770111 napisał:

Witam ja tu jestem nowy ten grupowy chip to jest jeszcze bo jak tak to ja chętny 

Trzeba coś ustawić, @Gibons niech się wypowie czy jest szansa 

Opublikowano

Dokładnie 

Opublikowano

Jak coś jestem chętny.

Opublikowano

I ja :)

Opublikowano

Ja również wciąż zainteresowany tylko pewnie trochę zejdzie zanim się 10ciu uzbiera. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.09.2018 o 19:03, WydRos napisał:

Trzeba coś ustawić, @Gibons niech się wypowie czy jest szansa 

Jest możliwość ogarnięcia grupówki. Muszą być konkretnie zainteresowane osoby.

PS Wydros kupiles cos ?

Opublikowano
29 minut temu, Gibons napisał:

Jest możliwość ogarnięcia grupówki. Muszą być konkretnie zainteresowane osoby.

PS Wydros kupiles cos ?

Jedyne co to żałuje ze sprzedałem swoje, jeszcze zostawiłem w aucie reklamówkę z iPodem vcdsem pendrivami itd a facet się okazał pajacem bo zwodzi mnie już tyle czasu ze wyślę a gowno dostałem 

ogladalem tyle trupów już ze się chyba zatrudnię w krematorium, już myślałem nad 3.0 w b7 bo to w fajnym stanie było łatwiej spotkac jak b8, padło na to samo co miałem w pełnym wyposażeniu i za c**ja nie zmieniam, masz lotke sline w dobrej cenie ? 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Cześć, 
ja również jestem zainteresowany grupówką.

Z tego co widzę na forum a5, tam obecnie są też 3 osoby chętne.
Może uda się w miarę szybko uzbierać 10 osób.

Opublikowano

Chętni wpisywać się na listę.

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
23 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Chętni wpisywać się na listę.

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Opublikowano
12 godzin temu, Rafał123 napisał:

Chętni wpisywać się na listę.

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4. Kamil_kk AUDI A5 1.8 TFSI manual

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

Opublikowano

Cześć, jestem zainteresowany grupowym programem. Pytanie mam jak by to cenowo wyglądało w przypadku Mercedesa w203 c320cdi silnik om642 v6 skrzynia manual. 

Opublikowano

Audi a4 b8 2,0 TDI CAGC

Opublikowano

Chętni wpisywać się na listę.

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4. Kamil_kk AUDI A5 1.8 TFSI manual

5. Wojtek19770111 A4 b8 2,0 Tdi CAGC

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Opublikowano

no i gdzie Ci wszyscy chętni ?

Opublikowano
18 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

no i gdzie Ci wszyscy chętni ?

Chętni wpisywać się na listę.

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4. Kamil_kk AUDI A5 1.8 TFSI manual

5. Wojtek19770111 A4 b8 2,0 Tdi CAGC

6. usrobo Audi A5 2.0 tdi automat 4x4 (forum A5)

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 
Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałem z Wojtkiem. 10 konkretnych osób i ruszamy. Więc reszta w waszych rękach wpisywać się na listę.

 

 

Opublikowano

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4. Kamil_kk AUDI A5 1.8 TFSI manual

5. Wojtek19770111 A4 b8 2,0 Tdi CAGC

6. usrobo Audi A5 2.0 tdi automat 4x4 (forum A5)

7. brumek29 Audi S3 8V 2.0 tfsi S-tronic, quattro

8.

9.

10.

11.

12.

Opublikowano
W dniu 27.09.2018 o 23:30, brumek29 napisał:

1. l.e.s.t.e.r BMW F30 2.0D

2. l.e.s.t.e.r BMW X4 2.0 xdrive

3. Rafał123 AUDI A4 B8 3.0TDI quattro manual 

4. Kamil_kk AUDI A5 1.8 TFSI manual

5. Wojtek19770111 A4 b8 2,0 Tdi CAGC

6. usrobo Audi A5 2.0 tdi automat 4x4 (forum A5)

7. brumek29 Audi S3 8V 2.0 tfsi S-tronic, quattro

8. Kamil_kk BMW X4  2.0 turbo

9.

10.

11.

12.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.