Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakładam ten temat ponownie na prośbę osób piszących do mnie na PW w sprawie grupowego chiptuningu u Aligatora w Dynosofcie. Rozmawiałem z Aligatorem i można coś takiego zorganizować. Potrzebne jest 10 osób chętnych minimum więc puszczam listę i wpisujcie się. Jeżeli czegoś nie wiecie pisać do mnie na PW.

Proszę o wpisywanie się w temacie osób tylko zainteresowanych tym tematem !!.

Przykładowe ceny.

A4 B6 sterownik EDC15 diesel i ME7 benzyna

A4 B7 sterownik EDC16 diesel i MED9 benzyna

A4 B8 sterownik EDC17 i MED17 benzyna

Diesel:

>> Sterowniki EDC15 cena po rabacie 1000zł

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1100zł powyżej 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia

>> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)

>>

>> Benzyna:

>> Sterowniki ME7 grupa VAG cena po rabacie 1100zł

>> Sterowniki MED9 grupa VAG cena po rabacie 1250zł

>> Sterowniki MED17 grupa VAG cena po rabacie 1400zł

DYNOSOFT - Kontakt

1.Gibons

2.kamil1114

3.wieśniak

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.miodzio

8.Afro89 1samochód

9.Afro89 2samochód

10.Marcinxxx

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Również chętny !

Opublikowano
  • Autor

Lista:

1.Gibons

2.kamil1114

3.

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Dopisuję jeszcze kolegę Maniek@ jest również zdecydowany.

Lista:

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.

Opublikowano

Mnie też dopisz.

Wysyłane z mojego ST18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Lista:

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.simon80bl

5.przemek1975

6.

W takim razie jeszcze minimum 5 osób i jedziemy z tematem

Opublikowano

ja też jestem chętny i zdecydowany :decayed:

Lista:

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie Panowie jeszcze 4 osoby i dzwonię do Aligatora. Wpisujcie się na PW więcej osób wyrażało chęć a tutaj co ? sam was nie zapiszę. Musicie osobiście wyrazić chęć :)

Opublikowano

no Panowie kto chętny to wpisywać i rozkręcamy ten grupowy chip :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pisać się Panowie oczywiście inne samochody też wchodzą w grę nie musi to być Audi i nie musi to być model A4 :)

Opublikowano

Ja jestem zdecydowany tylko musialbym wiedziec kiedy to bedzie

Opublikowano
  • Autor

Termin każdy będzie miał indywidualny ponieważ każdy samochód jest strojony indywidualnie. Więc termin jest do dogadania. Jaki samochód ?

Opublikowano

A3 1.9tdi

Opublikowano
  • Autor

Ok w takim razie dopisuje.

1.Gibons

2.kamil1114

3.Maniek@

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.saj234

8.

Opublikowano

jeszcze tylko 3 osoby ! Z tego co widzę na stornie DynoSoftu do 5 lipca mają zamkniętą firmę ,może udałoby się umówić na chipa zaraz po piątym ?

Opublikowano
jeszcze tylko 3 osoby ! Z tego co widzę na stornie DynoSoftu do 5 lipca mają zamkniętą firmę ,może udałoby się umówić na chipa zaraz po piątym ?
noo tez by mi to pasowało :decayed: ale podejrzewam z Wojtek (Aligator ) będzie miał zajęte terminy :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Damy radę jak tylko jeszcze 3 konkretne osoby będą

Opublikowano

a może macie znajomych na innym forach z grupy VAG ?

Opublikowano
  • Autor

Dałem wpis na A3 club tam już było VII tur do każdej mniej więcej 20-25 osób podchodziło :) a tutaj bieda.

Opublikowano

Hmm ,a może jeszcze ktoś z forum A5 byłby chętny ,co o tym sądzicie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.