Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

saj234

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. saj234 odpowiedział(a) na Majkeltaker temat w 1.9TDI
    Sportowe216 to Muszka. Ja u niego kupowałem FIRAD 1,5 roku temu i wszystko Ok bez zastrzeżeń. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  2. Witam,Czy kierownica z a3 8l podejdzie do a4 b6? Z góry dziekuje za podpowiedz
  3. Ok ale nic w aukcji nie jest napisane na jakich końcówkach on to składa??? Na jakich końcówkach masz swoje??? Ja rowniez moge jego polecic.Jest to muszka, bralem od niego Firad 0,240.
  4. Jeździł ktoś z Was na Yokohama W. Drive v902? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Celuje w jakies 180KM koszt 11ki to okolo 1000zl chyba ze kupisz od kogos kto nie wie co sprzedaje Podobno mozna przerobic 10 ale ja u siebie nikogo takiego nie znam.Icka udalo mi sie wyrwac za 600zl z rurami i złączkami a koszt robocizny zalezy kto Tobie to zrobi.Jesli umiesz spawac to mozesz zrobic to sam Zabawa droga i uzaleznia
  6. Kolego ja u siebie przerabialem ten temat jakies 2 miesiace temu w A3 silnik ALH 90KM. Jesli chcesz bawic sie w podnoszenie mocy to lepiej to zrobic porzadnie i z glowa.Zacznij temat od fmica pozniej turbo wtryski,sprzeglo i program. Ja mam turbo z ARLa wtryski 0,240 dwumas mi sie konczyl wiec wlozylem jednomasa z vr6.Przed programem to w lusterkach nic nie bylo widac oprocz czarnej chmury. Udalo mi sie uzyskac 152KM i 352NM na wiecej pompa juz nie pozwolila.Zaluje ze odrazu nie wsadzilem 11ki.Napewno w najblizszym czasie musze zalozyc zewnetrzna chlodnice oleju bo po upalaniu jest naprawde goraco.Warto tez zainwestowac we wskazniki doladowania turbo i temp.oleju. Mozesz pomyslec nad zaslepieniem EGRa zeby nie zasyfial turbiny. Pozdro
  7. Witam wszystkich
  8. Ja jestem zdecydowany tylko musialbym wiedziec kiedy to bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.