Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie olej po demontazu turbiny...


SowaBezOka

Rekomendowane odpowiedzi

Po demontazu i ponownym zalozeniu turbiny cieknie olej. Dosyc sporo, jak jade to widac ze ciurkiem leci.

Przyjrzalem sie i od gory widac, ze leci z przewodu zasilajacego turbine w olej oraz sporo oleju jest pod filtrem oleju.

Co moze byc przyczyna? Przy demontowaniu turbiny nie zauwazylem, zeby byly jakies uszczelki, oringi czy cokolwiek przy przewodzie zasilajacym. Teraz jak czytam to powinny tam byc dwie miedziane. Czy kupienie tych uszczelek zalatwi sprawe? Czy moze zle turbo skrecone byc i gdzies jeszcze puszcza olej!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelki muszą być, jak zapodziałeś to masz przyczynę wycieku. obadaj wzrokiem gdzie się leje. może też słabo dokręciłeś przewód do turbiny ten od góry co idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy splywie oleju stara uszczelke dalem.

Przed demontazem sprawdzalem ile jest oleju to bylo idealnie na srodku pomiedzy min. a max. na bagnecie.

Po montazu turbiny i przejechaniu doslownie kilku km na bagnecie nie ma oleju. o.O

Jutro kupie oringi od przewodu zasilajacego w olej turbine oraz do splywu. Kupie jeszcze pod filtr oleju bo tam tez sporo oleju jest :/

1e537c3c74e59038.jpg

U siebie na 100% nie mam uszczelek o numerze 5. Ma ktos moze numer katalogowy tych uszczelek?

Znalazlem taki:

+N 013 811 5

Chyba bedzie dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo.. olej mi uciekał po kilku km.. musiałem wymienić dwie miedzianki i jak ręka odjął( ja miedzianki sam dobrałem w sklepie, bez numeru katalogowego), tylko muszą być dokładnie takie same bo jak zmieniłem na trochę inne to i tak ciekło ^^ i dokręcaj z umiarem, żeby ten cholerny przewód nie zagiąć przy śrubie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...